Ogznet.com
Ücretsiz Video Dönüştürücü | MiniTool Video Converter Paylaş:

Ücretsiz Video Dönüştürücü | MiniTool Video Converter

MiniTool Video Converter, ses ve video dosyalarını farklı formatlara dönüştürmek için ücretsiz video dönüştürme programıdır. Yalnızca ücretsiz video dönüştürücü değil, aynı zamanda bilgisayar ekranınızı kaydetmenize, YouTube videolarını indirmenize ve ardından ücretsiz video dönüştürme yapmanıza yardımcı olur. 4K YouTube videolarını indirmenize, YouTube oynatma listesini indirmenize ve popüler formatlarda ses dosyası olarak kaydetmenize olanak tanır.

MiniTool Video Converter, sesi videoya ve videoyu sese dönüştürmek için de kullanılabilir. Bu ücretsiz video dönüştürücü, 4K / FHD / HD MP4, MOV, MKV, AVI, WMV, M4V dosyaları dahil olmak üzere 1000'den fazla dönüştürme formatını ve yüksek kaliteli MP3, WAV, M4A, WMA, AAC, FLAC, AC3 gibi video ve ses formatlarını destekler.

MiniTool Video Converter, aynı anda toplu dosya dönüştürmenize olanak tanır. Dönüştürülecek dosyaları seçin, her dosya veya tüm dosyalar için çıktı biçimini ayarlayın ve ardından hepsini toplu olarak dönüştürün. Hem daha hızlı dönüştürme hızının hem de daha yüksek video kalitesinin keyfini çıkarın. MiniTool Video Converter, birden fazla videoyu hızla dönüştürebilir ve önemli ölçüde yüksek video / ses kalitesi sağlayabilir.

MiniTool Video Converter - ücretsiz video dönüştürücü

MiniTool Video Converter, en iyi ücretsiz dosya dönüştürücü programlarından biridir. Hızlı dönüştürme özelliği, çeşitli formatlar için desteği, isteğe bağlı dönüştürme kalitesi ve diğer özellikleri, onu video veya ses dosyalarını dönüştürmek isteyen kişiler için ideal bir seçim haline getirir. Ayrıca YouTube videolarını da indirebilir.

Video dönüştürücü program, çeşitli video ve ses formatı dönüştürme işlerinizi yapmanızı sağlarken, aynı zamanda YouTube'dan videolar, müzik parçaları, çalma listeleri ve altyazılar indirmenize de olanak tanıyan kapsamlı bir dosya dönüştürücüsüdür.

MiniTool Video Converter, toplu iş dosyalarını aynı anda dönüştürmenize olanak tanır. Dönüştürülecek dosyaları seçin, her dosya için veya tüm dosyalar için çıktı biçimini ayarlayın ve ardından hepsini toplu olarak dönüştürebilirsiniz.

MiniTool Video Converter sadece ücretsiz bir video dönüştürücü yazılımı değildir, aynı zamanda YouTube videolarını indirmenize ve ardından ücretsiz video dönüştürme yapmanıza yardımcı olur. Ücretsiz video dönüştürücü yazılımı, 4K YouTube videolarını indirmenize, YouTube oynatma listesini indirmenize ve müzikleri popüler formatlarda kaydetmenize olanak tanır.

MiniTool Video Converter - 4K YouTube videolarını indir

Video Dönüştürme (varsayılan) - Dosyaları seçmek için panele sürükleyip bırakın veya göz atın. Çıktı konumunu ve biçimini seçin ve dönüştür düğmesine tıklayın.

Video İndirme (Dosya Ekle çubuğunun yerine Ana Sayfa, Geri ve İleri ve adres çubuğu gelir) - Bir video URL'si seçin veya yapıştırın ve indirin. Videolar, ana panelin solunda ve indirme geçmişi sağda görüntülenir. 'Video İndirme'de desteklenen dışa aktarma formatları video için MP4WebM ve ses için MP3 ile WAV'dır.

Sağ üstteki 'Dosya' menü düğmesi (alt alta üç çizgi) bir Kılavuza, Ayarlar seçeneklerine ve Hakkında bilgilerine erişmenizi sağlar. 'Video Dönüştürme'de Ayarlar, kaynak dosyaları dönüştürmeden sonra listeden kaldırmanıza ve maksimum dönüştürme görevi sayısını ayarlamanıza ve' Video İndirme'de, indirilen dosyaların nerede bulunacağını belirtmenize ve bir maksimum mevcut indirme sayısı ayarlamanıza yardımcı olur.

MiniTool Video Converter, ses ve video dosyası formatlarını herhangi bir sayıda alternatif formata dönüştürmek için mükemmel bir çözümdür ve sesi, videoya ve videoyu sese uygun bir şekilde dönüştürür. Windows 7 ila 10, Intel Core i3 işlemci, 4 GB RAM ve 400 MB disk alanı gereklidir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz