Ogznet.com
Windows için Yedekleme Programı - MiniTool ShadowMaker Paylaş:
Image by rawpixel.com

Windows için Yedekleme Programı - MiniTool ShadowMaker

MiniTool ShadowMaker, en iyi ücretsiz yedekleme programlarından biridir. Windows işletim sisteminizi, önemli dosyalarınızı ve klasörlerinizi, seçilen bölümleri ve hatta tüm hard diski yedekleyebilir. Yedeklemenin bir kopyasıyla, sistem çökmesi, sabit sürücü arızası ve daha fazlası gibi bir sorun meydana geldiğinde verileri geri yükleyebilirsiniz.

Windows ile uyumlu profesyonel bir yedekleme programı olan MiniTool ShadowMaker, işletim sistemini, tek tek dosyaları ve klasörleri, diskleri ve bölümleri, depolama cihazlarına (sabit sürücü, USB gibi harici sürücü, ağ sürücüsü) yedekler. Otomatik yedekleme ve senkronizasyon özellikleri ile en iyi ücretsiz yedekleme programlarından biridir.

MiniTool ShadowMaker, bir bilgisayar önyükleme yapamadığında, sistemi normal bir duruma geri yüklemek için önyüklenebilir bir ortam oluşturmanıza da olanak tanır. Ortalama bir kullanıcının ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip, ücretsiz bir sürümü de mevcuttur.

MiniTool ShadowMaker - MiniTool ShadowMaker, güvenilir veri koruma ve gelişmiş yedekleme programıdır.

ShadowMaker tüm bölümleri yedekler ve ayrıca tüm sürücüleri klonlayabilir.

ShadowMaker'ın ücretsiz sürümü, son yedeklemenizden bu yana tüm değişiklikleri yedekleyen artımlı yedekleme gerçekleştirir. Bu, son tam yedeklemenizden bu yana değiştirilen her şeyi, arada olabilecek kısmi yedeklemeleri göz ardı ederek yedekleyen farklı bir yedekleme değildir. Yedeklerin sayısını sınırlayabilirsiniz.

Yedeklenecek bölümleri seçmenin ötesinde sıkıştırma seviyesini de yönetebilir ve yedekleri şifreyle koruyabilirsiniz.

Belirtildiği gibi, tam geri yükleme işlevine sahip önyükleme medyası da vardır. Yalnızca belirli dosyaları geri yüklemeniz gerekiyorsa, MiniTool ShadowMaker yedekleme dosyasını sanal bir sabit sürücü olarak bağlar, böylece ona göz atabilir ve bir şeyler kopyalayabilirsiniz.

MiniTool ShadowMaker - ShadowMaker tüm bölümleri yedekler ve ayrıca tüm sürücüleri klonlayabilir.

MiniTool’un ücretsiz bir yedekleme programı olan ShadowMaker Free, temel olarak yerel PC yedeklemeleri gerçekleştirmek için kullanılan ücretsiz bir Windows yedekleme programıdır.

MiniTool ShadowMaker özellikleri:

  • Tam sistem yedekleme veya bölüm ve dosya seviyesinde yedeklemeler yapın
  • Zamanlı yedekleme seçenekleri
  • Yedekleme dosyası şifreleme seçenekleri
  • Yedekleme dosyası sıkıştırma seçenekleri
  • Disk klonlama aracı olarak kullanma
  • SMTP tabanlı yedekleme raporlama
  • Otomatik yedekleme doğrulaması
  • Klasör senkronizasyonu
  • PC kurtarma konsolu (WinPE tabanlı kurtarma ortamı)

MiniTool ShadowMaker, ister bölümlere isterse tüm sisteme göre sisteminizin yedeklerini oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak ücretsiz, kullanımı kolay bir yedekleme programıdır. Sistemlerinizin ve disklerinizin hızlı bir şekilde yedeklenmesini sağlamak için tasarlanmıştır, böylece kazara dosya silinmesi, kötü amaçlı yazılım saldırıları ve sisteminize yetkisiz erişim veya ihlaller durumunda herhangi bir veri kaybını önler.

MiniTool ShadowMaker - MiniTool ShadowMaker herhangi bir veri kaybetmeden güvenli bir şekilde sistem veya disk geri yüklemesi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Önceki bir duruma geri dönmeniz gerektiğinde, MiniTool ShadowMaker herhangi bir veri kaybetmeden güvenli bir şekilde sistem veya disk geri yüklemesi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bunun da ötesinde, yazılım, işletim sisteminizi önceki durumuna geri döndürmek için kullanabileceğiniz önyüklenebilir bir ortam oluşturmanıza olanak tanıyan bir WinPE Önyüklenebilir Ortam Oluşturucu işleviyle birlikte gelir.

Sisteminizi ve disklerinizi yedeklemek, veri kaybını önlemek için artık bir zorunluluk oldu. MiniTool ShadowMaker, sistemlerinizi zamanlı bir programa göre yedekleyecek şekilde ayarlanabilir. Sisteminizi günlük, haftalık veya aylık olarak yedekleyin.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz