Ogznet.com

Ücretsiz Video Düzenleme Programı - MiniTool MovieMaker

MiniTool MovieMaker, ücretsiz ve güçlü bir video düzenleme programıdır. Video düzenleme programı ile video kırpma, kesme, bölme, birleştirme, döndürme, şık video efektleri uygulama, video hızınızı hızlandırma / yavaşlatma ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Bu eğlenceli video düzenleme programı ile eğlenceli Hollywood tarzı film fragmanları ve videolar da yapabilirsiniz. Bir şablon seçin, ardından fotoğrafları ve videoları içe aktarın, düzenleme işiniz bittiğinde filmi PC'ye kaydedin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

  MiniTool MovieMaker, kullanmak için video oluşturma deneyimi gerektirmeyen ücretsiz bir video düzenleme programıdır. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz fotoğraf ve videoları içe aktarmak, videoya bir başlık girmek ve geçişler ve efektler eklemeye başlamaktır.

  MiniTool MovieMaker - Ücretsiz video düzenleme programı.

  MiniTool Movie Maker ile yaptığınız videolara filigran eklenmez. Program, anlaşılması çok kolay bir arayüze sahiptir. Video oluşturma bölümünü tamamladığınızda, filmi PC'ye kaydedebilir veya YouTube ve Facebook gibi sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  MiniTool Movie Maker ile Fotoğraf ve Videolar Kullanılarak Nasıl Video Yapılır?

  Harika bir film oluşturmak için ilk adım olarak, istediğiniz videoyu, resimleri ve seçtiğiniz arka plan müziğini içe aktarmanız gerekir.

  Program, içe aktarılan fotoğraf ve video dosyalarını "Media" kitaplığı altında görütüleyecektir. Eklediğiniz videolar, fotoğraflar ve müzik dosyaları yapacağınız videonun medya kaynağını oluşturacaktır.

  Burada, kullanıcıların projelerinde kullanabilecekleri diğer medya varlıklarının tüm geçişlerini ve efektlerini de bulabilirsiniz.

  Medya kitaplığından sonra Timeline (Zaman Çizelgesi) var. Video yapmak için medya kliplerini bir araya getirebileceğiniz bir yerdir.
  Zaman çizelgesine bir video eklemek için videoyu tıklayın ve döşemenin altında görünen "+" düğmesine basın.
  Tamamlandığında, video zaman çizelgenize eklenecektir.

  Şimdi, videonuza bir arka plan müziği eklemek istiyorsanız, tekrar "Media" sekmesine gidin ve "Music" i seçin. Listeden herhangi bir müzik dosyası seçin ve "+" düğmesine basarak videonuza ekleyin.

  Benzer şekilde, videonuza Geçişler ve Efektler ekleyebilirsiniz. Tüm değişikliklerin etkili olduğunu görmek ve daha iyi bir görüntü elde etmek için tam ekran moduna geçin.

  Video ekranının sağ alt köşesindeki fare köşesinden tam ekran moduna geçebilir ve "Full Screen" i seçebilirsiniz.

  MiniTool Movie Maker - Tam ekran geçiş simgesi.

  Yeni oluşturduğunuz videoyu kaydetmek için, 3 yatay çubuk olarak görülen "More" u seçin ve "Save Project" seçeneğini seçin.

  Filmlerinizi zaman çizelgesinde düzenlerken açmak için "Menu" ye tıklayın, .mmm dosyasını bulmak için "File"> "Open Project" seçeneğine gidin. Ancak bu şekilde sadece zaman çizelgesinde yapılan projeler açılabilir. Şablonlarla yapılan projelerin açılmasını desteklemez.

  Son olarak, projeyi kapatmak ve yenisiyle başlamak için Sağ üst köşedeki 3 çubuklu Menüye dokunarak Project Library penceresini kapatın, "File" seçeneğini seçin ve "New Project " i tıklayın.

  Oluşturduğunuz her yeni video için MiniTool MovieMaker bir proje dosyası oluşturur. Videonuzda kullanılan dosyalar, zaman çizelgesindeki videoların sırası ve videoda kullanılan düzenleme işlemleri, efektler ve müzik hakkındaki tüm bilgileri içerir.

  Varsayılan olarak, video dosyası varsayılan konumda saklanır, ancak kullanıcılar video dosyalarını kaydederken başka herhangi bir yere kaydetmeyi seçebilir.

  Özetle MiniTool Movie Maker Ana Özellikleri

  • Video ve fotoğraf düzenleme
  • Çeşitli formatlarda video içe aktarma, resim ve ses desteği
  • Videoları bölme ve kırpma desteği
  • Çok sayıda geçiş, filtre, animasyon vb. desteği
  • Başlıkları, açıklamaları ve jeneriği düzenleme özelliği
  • Videoyu genel video formatlarında dışa aktarma

  Bu ücretsiz video düzenleme programını indirmek için buraya tıklayınız.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz