Resim Artsiom Horsky tarafından Pixabay'a yüklendi

Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Kuji Cam, şüphesiz şu anda piyasadaki en iyi retro kamera uygulamalarından biridir. Kuji Cam, GinnyPix tarafından geliştirilmiştir. Arayüz açısından Huji Cam’a çok benzer.

Ancak Huji Cam'den çok daha fazla işlev sunar ve Kuji Camera'yı daha ilginç yapan da budur. Bunun yardımıyla, ışık sızıntısı ve renk sapması efektleriyle çarpıcı fotoğraflar çekin.

Kuji Cam, fotoğraflarınızı bir analog kameranın çekimleri kadar değerli kılan, Android cihazlar için bir kamera uygulamasıdır. Kuji Cam, getirdiği süslü özelliklere ek olarak, analog fotoğrafa benzeyen görüntüler üreten bir filtre kullanır. Ve çektiğiniz tüm resimler, seçtiğiniz yılın rastgele bir tarihi ile damgalanır.

Bu uygulamanın kullanımı çok basittir. Aslında uygulamanın arayüzü, fotoğraf çekme düğmesine, sol tarafta küçük bir görüntüleyiciye ve istediğiniz zaman flaşı etkinleştirecek bir kontrole sahiptir. Tek şey, işlemin anlık olması ve eski fotoğraf makineleri gibi bir saat bile beklemenize gerek kalmamasıdır.

Diğer benzer uygulamalarla karşılaştırıldığında Kuji Cam'ın arayüzü oldukça basittir. Bunun temel nedeni, diğer süslü filtrelerden ziyade retro temalı fotoğraflar çekmeye odaklanmasıdır. Kuji Cam'ı kurmak ve ilk kez açmak için açtığınızda, fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için izin vermeniz istenecektir.

Bu uygulama sahip olmaya değer bir uygulamadır. Kullanımı çok eğlenceli ve bir insanın bir retro kamerada aradığı her şeyi sunuyor. Kuji Cam'ı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz sürüm, fotoğraflarınıza tarih damgası, 3D efekt, ışık sızıntısı ve toz efektleri eklemenize olanak tanır. Profesyonel sürümler, yüzlerce filtreye erişmenizi, reklamları kaldırmanızı ve sınırsız miktarda görsel düzenleme imkanı sağlar.

Retro filtrelerin hayranıysanız, bu uygulama hayallerinizi gerçekleştirecek.

En İyi Huji Kamera Android Alternatifi: Kuji Cam

Ama burada bir ayrıntı var. Huji kamera uygulaması sadece iPhone'lar için kullanılabilir.Geçen zaman içinde Android için Huji alternatifleri yoktu. Kuji Cam, Huji'nin yaptığı aynı etkiyi yapan bir analog film fotoğrafçılığı uygulaması ve daha fazlasıdır. Android'de de kullanılabilir, bu da onu yükleyebileceğiniz mükemmel bir Android alternatifi haline getiriyor.

Kuji Cam Arayüzü ve Kontrolleri

Kuji Cam arayüzü Huji Cam'ınkine çok benzer. Kamera arayüzü basittir ve deklanşör için önemli bir düğme ile ve sezgisel ayarlar için simgeler bir yukarıdadır. Kullanmak istediğiniz filtreyi uygulamanın yanı sıra zaman damgalarını eklemek veya kaldırmak isteyip istemediğinizi önceden ayarlayarak fotoğraflarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz.
Arayüzün nasıl göründüğüne dair bir ekran görüntüsü.

Kuji Cam Filtreler

Kuji Cam, orijinal Fujifilm benzeri filtrelerin çok ötesinde geniş bir filtre yelpazesine sahiptir. Etkiler sekmesi altında, Gudak, Siyah Beyaz ve diğerleri gibi farklı efektler vardır. Yeniden geliştirme aracını kullanarak temel düzenleme için temel seçenekler de vardır. Kuji ile yeniden geliştirilmenin PRO sürümünü almanızı gerektirdiğini unutmayın.

Kuji Cam Fiyatlandırma Detayları

Kuji Cam sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir uygulama. Bu çoğu kullanıcı için yeterli olsa da, tüm özelliklerini etkinleştirmek isteyenler PRO sürümünü satın almak zorundadır.

0
0
0
0
1
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın