Ogznet.com
Kil Maskesi Çeşitleri ve Kil Maskesi Kullanımı Paylaş:

Kil Maskesi Çeşitleri ve Kil Maskesi Kullanımı

Kil Maskesi Çeşitleri

Cilt bakımı günde en az iki kez iki dakika boyunca yapılması gereken rutin bir işlemdir. Cildin kendine gelmesi, onarılması, nem dengesinin korunması ve özellikle de sivilce gibi cilt problemlerine veda edilmesi için kil maskesi gibi özel ürünler kullanılmalıdır. Tamamen doğal kil içeriğinden elde edilen bu maske çeşitlerinden cilt tipinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kil Maskesi Kullanımı

Kil maskesi, haftada en az bir kez kullanılması gereken bir maske türüdür. Yağlı ciltlerden kuru ciltlere, hassas ciltlerden karma ciltlere varana kadar tüm cilt tiplerine uygun olan maske, saf su ile karıştırılarak cilde fırça yardımıyla uygulanmalıdır. Yeşil ya da beyaz toz şeklinde olan kil, su ile karıştırılarak krem maske kıvamına gelir ve cilde çok daha kolay uygulanır.

Kil Maskesi Fiyatları

Yağ dengesini düzelten, cildi nemlendiren, sivilce ve siyah noktaları gideren kil maskesi, organik ve kaliteli şekilde uygun fiyatlarla sunuluyor. Cildinize verdiğiniz değeri daha da arttıracağınız tüm cilt bakım ürünleri https://www.dermokilshop.com/kil-maskesi adresindedir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz