Kartonpiyerli Kornişlerin Özellikleri Nelerdir?

Teknoloji ile gelişen yapı inşaat alanlarındaki değişimlerle birlikte bugün, dekoratif alanlarda da çok geniş bir çerçevede bakarak görebileceğiniz üzere birçok dekorasyon çalışmaları yapılıyor.

Bu gelişimlerden biri de basit görünen ancak bir o kadar önem arz eden perdelerinizin duvarlarda asılı şekilde tutucu olmasını sağlayan korniş setleri oluyor.

Çift kanal ya da 3 kanallı şekilde pek çok modelleriyle bulunan korniş özellikleri, duvara sıkı monte edilmesinin yanı sıra pek çok özelliğini de içerisinde barındırıyor. Artık perdeliğiniz olmadığında bile estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla korniş setine bağlı kartonpiyerli korniş setleriyle dilediğiniz en iyi şekilde hem renk hem de dokulu kaplama seçeneklerinde aradığınızı bulabilirsiniz. Korniş setlerinde gözünüze estetik görünüm kazandıracağınız şekilde faydalanacağınız bu ürünlerde pek çok özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Eğer kartonpiyerli korniş setlerinden yararlanmayı düşünüyorsanız bu konuda hem boyanabilir özelliğe sahip olmasıyla duvar veya tavan rengiyle aynı renk olacak şekilde boyayabilir hem de tavana veya duvara montaj yapılacak şekilde de kullanabilirsiniz. Eğer tavana doğru monte ederseniz daha yüksek bir görüntü elde edeceğiniz gibi tavanın daha da yüksekteymiş gibi olmasını sağlarsınız. Pencerelerinize şık bir görüntü vermek amacıyla hem iş yerlerinde hem evlerde bu tip kartonpiyerli modellerdeki korniş setlerinin yaygın şekilde kullanıldığı bilinmektedir.

Perde asmanızı kolaylaştıracağı kadar yanlış kanallarda takılan perdelerin de direkt diğer kanala geçmesinde esneklik sağlayan perde kornişi konusunda Slimflex markasıyla tanışın. Evlerinizde ayrı bir dekorasyon yaratıcısı olan bu markanın ürünlerinin kolaylığıyla perde asma konusunda da artık ev hanımlarının eşlerini beklemesine gerek kalmadan istedikleri her zaman perdelerini yıkayabilecek, bu konuda da diledikleri gibi davranabileceklerdir.

Kaliteden ödün vermeden yenilikçi bir bakış açısıyla üretilmiş olan bu korniş setleri, günümüzde kornişin çıkmasını engelleyen kanallarıyla beraber omuzlarınızda kalan perdelerin ağırlığından da kurtulmanızı sağlıyor. Güçlendirilen kanallar sayesinde de fon perdeleriniz dahil olmak üzere tüm perdelerinizin rahat bir şekilde taşınmasında yardımcı marka, perde asma kolaylığıyla beraber nereden astığınıza bağlı olarak hem rahat bir şekilde hareket ettirmede hem de ağır perdeleri bile kolayca asma konusunda size yardımcı olur.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın