Ogznet.com
Karton Poşet: İstpack Ambalaj Paylaş:

Karton Poşet: İstpack Ambalaj

Bir firma için kurumsal kimlik kazanabilmek adına bir logosunun olması ve bu logonun üzerine basıldığı sektöre ait aparatların bulunması şarttır. İstpack yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve a kalite ürün yelpazesiyle müşterilerin diledikleri baskı ürünlerine rahatça ulaşabilmesi ve en kısa sürede en iyi hizmeti almasıdır. Bu prensipler göz önünde bulundurularak oluşturulmuş web sitesinden de dilediğiniz zaman giriş yaparak online olarak sipariş verebilirsiniz.

Bu yazının içeriği: Kapat

Kurumsal bir firmanın sahip olduğu ürünler de kaliteli olmak zorunda olduğu için ihtiyacınız olan ürünleri dikkatle seçmeli ve kimliğinizi yansıtmalısınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sayesinde yaratıcı ürün tasarımları sayesinde kendinizi en iyi şekilde tanıtma imkanı bulacaksınız.

İstpack Ambalaj Firmasının Sunduğu Hizmetler

Ambalaj sektörünün öncüsü konumunda bulunan İstpack verdiği kaliteli hizmet ile her geçen sene müşteri yelpazesini genişletiyor. Verdiği hizmetler arasında:

 • Kağıt, plastik mağaza poşet, karton poşet, plastik hışır poşet ve hediye çantası baskıları
 • Yeme içme sektöründeki firmalar için Amerikan servis, ıslak mendil, stick şeker, peçete, kürdan, pipet, yemek ikram seti ve karton bardak baskıları
 • Zincir restoran mağazaları için ambalaj kağıdı, kese kağıdı, hamburger kesesi, çatal kaşık kılıfı baskıları
 • Baklava kutusu, dürüm kutusu, mekik kutusu, hamburger kutusu, lokma kutusu ve döner box baskıları
 • El dezenfektanı baskıları vardır.

Karton Poşet

Karton poşet bir diğer adı olan karton çanta olarak da bilinir. Karton poşet, genel olarak perakende satış yapan sektörlerde yaygındır.

Karton poşet üzerine yapılan baskılar, firmanın kimliğini ön plana çıkartır ve firma isim bilinirliğini güçlendirir. Bunun yanı sıra; karton malzemeden üretilen bu karton poşet, doğa dostudur ve çevreye herhangi bir zararları söz konusu değildir.

Karton poşet üzerine yapılacak olan baskılar, firma ismi, firma logosu, amblem veya slogan gibi farklı çeşitlerde olabilir. Poşet üzerine yazılacak olan internet adresleri, sosyal medya hesapları ve firma adresi gibi bilgiler, müşteri sayısını arttıracak ve popülerliği daha da üst bir seviyeye çıkartmaya yardımcı olacaktır.

Karton Poşet Toptan

Karton poşet adet olarak alındığın birim fiyatı yüksek olan, fakat toptan olarak alındığında birim fiyatı oldukça ucuza gelen bir üründür.

Karton poşet günümüzde çevreci yaklaşımın temsili konumundadır. Avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Çevreci ve doğa dostudur,
 • Tek kullanımlık değildir. Saklanabilir ve günlük hayatta sürekli kullanılabilir,
 • Firma imajı ve reklamı için en uygun üründür,
 • Firmaya özel olarak hazırlanır,
 • Firma özelliklerine odaklanmış bir tasarımdır,
 • Dikkat çekici ve akılda kalıcı bir üründür,

Firmamız İstpack, en kaliteli malzemelerden üretilen karton poşet imalatı yapmakta ve müşterilerine en uygun fiyat avantajını sunmaktadır. İstpack internet sitesi üzerinden her alanda kullanıma uygun, kaliteli karton poşet siparişleri verilebilir.

Baskılı Karton Poşet

Karton poşet üretiminde en önemli unsur, tasarım aşamasıdır. Bu kapsamda, firmamız İstpack bünyesinde görev yapan profesyonel tasarım ekibimize güvenilebilir.

Karton poşet üzerine firma logosu, amblem, slogan, düz yazı veya talep edilen çeşitli görsellerin uygulaması yapılır. İsteğe bağlı olarak, hazırlanmış olan hazır tasarımlar talep edilebildiği gibi, firmamız bünyesinde görev yapan profesyonel tasarımcılar aracılığı ile yeni tasarımlar da oluşturulabilir.

Katron poşet çözümleri hakkında daha detaylı bilgi için https://istpack.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz