Ogznet.com
JAlbum ile Online Fotoğraf Albümleri Oluşturun Paylaş:

JAlbum ile Online Fotoğraf Albümleri Oluşturun

jAlbum, resimlerinizden fotoğraf albümü oluşturmanızı sağlar. Sadece, resimleri ve videoları jAlbum’a sürükleyip bırakın, ”Yap” a basın, fotoğraf albümü şeklindeki web siteniz hazır.

Fotoğraf albümü yapma programı, resim ve videolarınızdan online fotoğraf albümleri oluşturur. jAlbum, resimleri düzenlemek ve organize etmek için yerleşik desteğe sahiptir, ancak esnek sunum üzerine odaklanmıştır. Onlarca tema arasından seçim yapın veya istediğiniz galeri sunumunu almak için kendi temanızı oluşturun, ardından jAlbum'un yerleşik FTP desteği ile herhangi bir siteye yükleyin. jAlbum, dünyadaki fotoğraf meraklıları ve profesyoneller tarafından beğenilen güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır.

jAlbum - Herhangi bir web sitesi için profesyonel çevrimiçi fotoğraf albümleri oluşturmak üzere güçlü jAlbum yazılımını kullanın.

Herhangi bir web sitesi için profesyonel online fotoğraf albümleri oluşturmak üzere güçlü jAlbum yazılımını kullanın. Yüzlerce albüm teması içinden seçim yapın ve kendi kişisel dokunuşunuza göre özelleştirin.

Tek bir tıklama ile jAlbum resimlerinizi toplu olarak işleyecek, web için ölçekleyecek ve sizin için web sayfaları oluşturacaktır.

Fotoğrafçılar
Kolayca temiz, şık fotoğraf galerileri oluşturun. Filigran koruyun, resim meta verilerinizi kullanın veya entegre alışveriş sepetimizi ekleyin ve resimlerinizi satın.

Organizasyonlar
Etiket resimleri ve ebeveynler, çocuklarını en son futbol maçından kolayca sıralayabilirler. jAlbum, özellikle büyük miktarda resimler ve sık güncellemeler olduğunda, kuruluşlar için mükemmeldir.

Aileler
Kameranız harika fotoğraflarla dolu olarak bir kayak gezisinden yeni mi döndünüz? Bir harita ile harika bir albüm oluşturun ve orijinalleri dahil edin, böylece akrabalarınız veya arkadaşlarınız nerede olurlarsa olsunlar yüksek kaliteli fotoğraflar yazdırabilirler!

jAlbum'un explorer benzeri kullanıcı arayüzü ile yeni fotoğraflar ve videolar eklemek için sürükle ve bırakı kullanın. Albümünüzü daha iyi düzenlemek için klasörler oluşturun. Sıralama, döndürme, düzenleme veya klasör küçük resmi olarak seçme gibi en sık kullanılan işlevlere erişmek için sağ tıklama menüsünü (bağlam menüsü) kullanın. Küçük resimlerin hemen altına altyazılar ekleyin.

Albümlerinizi internetteki herhangi bir yere: veya bloga yükleyebilirsiniz. Bir albümü doğrudan sabit diskinizden bile paylaşabilirsiniz. Siteniz yoksa, albümleri muhteşem bir şekilde depolama, paylaşma ve sergileme konusunda uzmanlaşmış jalbum.net topluluk sitesini kullanabilirsiniz.

jAlbum - jAlbum, büyük görüntü hacimlerini işlemek için optimize edilmiştir ve mevcut klasör yapınızı kullanabilir.

jAlbum, büyük görüntü hacimlerini işlemek için optimize edilmiştir ve mevcut klasör yapınızı kullanabilir. Bu, web albümlerinizi hemen daha fazla resim veya yeni özellik ile güncelleyebileceğiniz anlamına gelir.

jAlbum Windows, Mac ve Linux için bir çapraz platform masaüstü yazılımıdır. Bu nedenle, bulut hizmetlerine gerek duymaz. Mevcut klasör yapınızda çalışır (dosyalarınızın nerede olduğunu bilirsiniz) ve resim yazıları, derecelendirmeler ve anahtar kelimeler (xmp) gibi meta verileri işlemek için Adobe'nin açık standardını kullanır. Bu, Photoshop, Lightroom ve Bridge ile iyi entegre olduğu ve meta verilerinizin görüntü dosyalarınızda saklandığı anlamına gelir. jAlbum'un yapılandırma dosyaları düz metin ve XML'dir ve çoğu temaları, isteğinize göre değiştirebileceğiniz açık kaynaktır.

jAlbum, 160'tan fazla farklı video formatını, çeşitli tarayıcılar ve cihazlarda web sunumu için uygun bir format olan mp4'e dönüştürür. Çarpıcı video albümleri oluşturmak için sadece sürükleyip bırakın!

jAlbum, görüntülerinizi korumaya yardımcı olacak çeşitli yöntemler sunar: Görüntüler filigranlanabilir ve logonuzun toplu olarak üzerlerine damgalanmasını sağlayabilirsiniz. Resimlerinizin meta verilerine telif hakkı bildirimleri ekleyebilirsiniz.

Wordpress ile entegrasyon

Doğrudan Wordpress editöründen jAlbum köprü eklentisini kullanarak jAlbum albümlerinizin çarpıcı projektörlerini oluşturabilirsiniz. jAlbum'un özelleştirme seçeneklerinin ve özelliklerinin keyfini çıkarın, bir düğmeye tıklayarak tüm albümleri yükleyin ve yönetin - Wordpress'ten çok daha kolay.

JALbum web sitesine git
Daha önce 28 kez indirildi.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz