Ogznet.com
Ücretsiz Ekran Kayıt Programı - IObit Screen Recorder Paylaş:

Ücretsiz Ekran Kayıt Programı - IObit Screen Recorder

IObit Ekran Kaydedici, ekrandaki hareketleri sesiyle birlikte yakalamanıza yardımcı olan ücretsiz bir ekran kayıt programıdır. IObit Screen Recorder, ücretsiz olarak indirilebilir ve tüm özellikleri ücretsiz kullanılabilir. Kaydın süresinde herhangi bir sınırlama yoktur ancak bir filigran var.

IObit Screen Recorder, yerleşik hafif bir video düzenleyiciye sahip ücretsiz, basit ve kullanımı kolay bir ekran kaydedicidir. IObit Screen Recorder, veri güvenliği konusunda endişelenmeden ekran görüntüsü almak, kısmi ekran veya tam ekran olarak, istediğiniz uzunlukta ekran kaydı yapmak için kullanılabilir.

İstediğiniz her şeyi doğrudan bu ücretsiz ekran kaydedici program ile kaydedin. Online dersler veya bilgisayar oyunları gibi istediğiniz her şeyi kaydedebilirsiniz.

IObit Screen Recorder - PC'nizden video ve ses kaydetmek için güçlü ve ücretsiz ekran kaydedici.

Yüksek kaliteli videolar (4K) kaydetmek için tam ekranı, belirli bir pencereyi veya seçilen herhangi bir bölgeyi esnek bir şekilde yakalamanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda mikrofonunuzdan ve hoparlörünüzden aynı anda videoya ses kaydetmeyi de destekler. Bu nedenle, video konferansları, web seminerlerini, dersleri, sunumları vb. kaydetmek için idealdir. Ayrıca, imleci vurgulayarak ve tıklama eylemine animasyon ekleyerek fare tıklama efektleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca kayıt sırasında ekran görüntüsü de alabilirsiniz. Kayıt süresi sınırlaması yoktur, ancak videolarınıza bir filigran yerleştirir.

MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, TS ve GIF gibi çok çeşitli video formatlarında ekran kaydı yapabilirsiniz.

Ayrıca IObit Screen Recorder, kaydedilen videoları kırpmak, kesmek ve bölmek için temel düzeyde bir video düzenleyiciye sahiptir. Hafif bir ekran kaydedici olmasına rağmen, video kaydetme ve düzenlemeyi daha verimli ve kararlı hale getirmek için GPU donanım hızlandırma teknolojisini de kullanır. Son olarak, videolarınızı doğrudan YouTube, Facebook, Instagram ve Twitch dahil olmak üzere bir dizi çevrimiçi video platformunda paylaşmanıza olanak tanır.

IObit Screen Recorder - IObit Ekran Kaydedici, size temel düzenleme işlevleri sunar.

Özetle, IObit ekran kaydedici, kolay ve sorunsuz video kaydı, temel video düzenleme ve popüler çevrimiçi video platformlarında rahat paylaşım ihtiyacı olan herkes için ideal bir ekran kaydedicidir.

IObit ücretsiz ekran kaydedici programının özellikleri

Yazılım, kullanımı çok kolay olan bazı ilginç ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Program sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Esnek ekran yakalama: Yalnızca istediğiniz alanı kaydedin. Tam ekranı yakalamak veya belirli bir bölümle sınırlamak için ekran kayıt çerçevesini ayarlayın. Ekran çerçevesini ayarlamak için düzenlemeye daha fazla zaman harcamak yerine yalnızca istediğiniz alanı yakalayın.
  • Sesli ekran kaydı: Ekran kaydını sesiniz ile birlikte kaydedebilirsiniz. Bunun için sesli mi yoksa sessiz mi ekran kaydı yapacağınızı seçin. Sesi kaydetmek için mikrofon da bağlayabilirsiniz.
  • HD ekran kaydı: Ekran kaydedici, ekranı kaydetmek ve bunun bir videosunu yapmak için CPU ve belleğin yaklaşık %8'ini kullanır. Herhangi bir gecikme, aksaklık veya hata olmayacaktır. Kaydedilen video kalitesi konusunda endişelenmenize gerek olmaz.
  • Çoklu çıktı formatı: Ekranı herhangi bir formatta kaydedebilirsiniz. Bunlar MP4, AVI, GIF, MOV, FLV, TS ve MKV biçiminde olabilir. Yazılım, en yeni akıllı cihazların çoğunun video formatını destekler.
  • Ekran görüntüleri alın: Ekran görüntüsü almak için ekran kaydını durdurmak zorunda değilsiniz. Bir ekran görüntüsünü almak isterseniz, ekran kaydı açıkken bile yapabilirsiniz. Yazılım her ikisini de aynı anda yapabilir. Görüntüleri ve videoları bilgisayarınıza kaydeder.
  • Kayıttan sonra düzenle: Kaydedilen videoyu düzenlemeniz gerekirse, temel düzenleme özellikleri her zaman hizmetinizdedir.

IObit Screen Recorder ücretsiz ekran kaydedici programı ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz