Ogznet.com

IObit, Yurtdışındaki Paskalya Tatili Sezonunu Kutlamak için $200.595 Değerinde Hediye Dağıtıyor

Önde gelen bir bilgisayar yazılım şirketi olan IObit, dünya çapında $200.595 değerinde IObit Pro lisansları, Amazon eGift Kartları ve diğer harika ödüller dağıtıyor. Hediyeler, yurtdışındaki Paskalya tatili sezonunda insanları mutlu etmek için tasarlanmıştır. Çekiliş 4 Nisan 2023 0:00 PST’de başlar ve 17 Nisan 2023 0:00 PST’de sona erer. Kazanmak isteyenlerin tek yapmaları gereken resmi sayfalarındaki Lucky Eggs oyununu oynamak.

Ödüller, gelişmiş sistem yardımcı programlarını, güvenlik yazılımlarını ve ofis araçlarını kapsar. Bazı ofis araçları, IObit'in iş ortağı iTop'tandır. Bu ürünler, Windows PC'lerin performansını optimize etmek ve kullanıcıların daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Katılımcılar aşağıdaki IObit ve iTop ürünlerinin lisanslarını kazanma şansına sahiptir.

Advanced SystemCare Pro

Bilgisayarın hızını ve performansını iyileştirin. Önemsiz dosyaları kaldırın, kayıt defteri hatalarını düzeltin, sistem ayarlarını optimize edin ve bilgisayarı yavaşlatabilecek genel sorunları düzeltin.

Driver Booster Pro

Eski, eksik veya hatalı sürücüleri tarayın ve en son sürücüleri otomatik olarak indirip yükleyin. Ses olmaması veya ağ bağlantısı sorunları gibi sürücüyle ilgili genel sorunları düzeltin.

IObit Uninstaller Pro

İlgili tüm dosyalar ve kayıt defteri girdileri dahil olmak üzere, programları ve tarayıcı eklentilerini tamamen kaldırın. Birden çok programı sorunsuz bir şekilde aynı anda kaldırın.

iTop Screen Recorder Pro

Herkes için güçlü bir PC ekran kaydedici ve video düzenleyici. Toplantıları, sunumları, kursları ve canlı yayınları yüksek kalitede kaydedebilir ve videoyu güçlü düzenleyici ile düzenleyebilirsiniz.

iTop PDF Pro

Tek noktalı bir PDF çözümüdür. PDF metinlerini düzenleyebilir, PDF'leri herhangi bir formata dönüştürebilir, PDF sayfalarını birleştirebilir ve bölebilir, PDF'leri kaliteden ödün vermeden sıkıştırabilir ve PDF dosyalarını kolayca parola ile koruyabilirsiniz.

iTop Data Recovery Pro

Geri Dönüşüm Kutusu, Sabit Disk, SSD, Harici Disk, USB Sürücü, Hafıza Kartı, Dijital Kamera vb.'den kaybolan dosyaları kurtarın. Belgeleri, fotoğrafları, videoları, müziği ve sistem dosyalarını hızla alın.

IObit - harika hediyeler dağıtıyor

Hemen şimdi IObit Easter Giveaway'e katılabilir ve heyecan verici ödüller kazanabilirsiniz. Bu özel günleri IObit ile kutlayın ve bilgisayarların yeniden yeni gibi çalışmasını sağlayın

IObit Hakkında:

2004 yılında kurulan IObit, sistem performansını büyük ölçüde artırmak ve cihazları çevrimiçi tehditlerden korumak için tüketicilere Windows, Mac ve Android işletim sistemi için yenilikçi sistem yardımcı programları ve güvenlik yazılımı sağlar. IObit, dünya çapında 100'den fazla ödül ve 500 milyon indirme ile tanınan bir endüstri lideridir.

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu: