Ogznet.com
Instagram Sessize Alma Nasıl Yapılır? Paylaş:
Image from stockvault.net

Instagram Sessize Alma Nasıl Yapılır?

Instagram, kullanıcılara arkadaşlarını sessize alma seçeneği sunuyor. Uzun süredir devam eden bu özellik ile arkadaşlarını takip etmekten vazgeçmeden, gönderilerini kalıcı olarak veya geçici olarak sessize alabilirsiniz.

Bu yazının içeriği: Kapat

Instagram'da, bazı insanların paylaşımlarını ana yayın akışınızda görmek istemiyorsanız, bunları takip etmekten vazgeçebilirsiniz. ancak bu kişiler senin yakın arkadaşların ise durum biraz değişir. Artık arkadaşlarını takipten çıkarmadan paylaşımlarını sessize alabilirsiniz. Böylece, bir yandan arkadaşınızı takip ederken, diğer yandan paylaşımlarını görmezsiniz.

Instagram sessize alma özelliği nasıl kullanılır?

Birinin sesizealma, ana haber akışınızda artık onların yayınlarını ve hikayelerini görmeyeceğiniz anlamına gelir. Hem de, onları takipten çıkarmanıza ve aranızı bozmanıza gerek kalmadan.

Instagram sessize alma özelliği nasıl kullanılır?

Birini sessize almak için, bir gönderinin köşesindeki “…” menüsüne dokunmanız yeterlidir. Ardından, menüdeki “Sessiz Al” seçeneği ile sadece "Gönderileri Sessize Al" veya isterseniz "Gönderileri ve Hikayeyi Sessize Al" yapabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra bile, sessize aldığınız kişinin yayınlarını profil sayfalarını ziyaret ederek görebilir ve sizi etiketlediklerinde bildirim alabilirsiniz.

İyi haber, sessize aldığın kişi bunu bilemez. İstediğin zaman da bunu sonlandırabilirsiniz. Sessize aldığın kişi hala tüm yayınlarını ve hikayelerini gördüğünüzü zanneder. Sessize alma ile takipten vazgeçme arasındaki fark budur. Birinin sizi takip etmediğini görmek oldukça kolaydır ancak sessize alma da karşı taraf bunu bilemez.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz