IMDb Alternatifleri: En İyi 2 Film İnceleme Uygulaması

İnternet Film Veritabanı (IMDb), büyük bir film, TV ve video oyunu hayranı olan herkes için harika bir seçenektir. Oyuncular, kurgusal karakterler, biyografiler, olay özetleri, film incelemeleri ve daha fazlası hakkında bilgilere erişebilirsiniz!

Ancak, bunun için tek makul seçenek IMDb mi?

Aşağıdaki IMDb alternatifleri size daha önce bahsedilen konu hakkında istediğiniz bilgiyi verecektir.

Android ve iPhone için IMDb alternatifleri:

IMDb için alternatif film inceleme uygulaması arıyorsanız aşağıdaki uygulamalar bunun için harika bir başlangıç sunar.

1. Movie Mate

Google Play Store'da türünün en popüler film inceleme uygulamalarından biridir. Görmek istediğiniz film hakkında size hızlı bir fikir ve derecelendirme verecek harika bir uygulamadır. Popüler film kaynaklardan film değerlendirmelerini size sunabilir: Trakt.tv, TMDb, Rotten Tomatoes (uzman ve kullanıcı yorumları), IMDb ve Metacritic. Movie Mate size filmlere, derecelendirmelerine, eleştirilere, seanslara ve Tratk.tv, TMDb, Rotten Tomatoes, IMDB ve Metacritic kaynaklarının sunduğu birçok özelliğe ulaşmanızı sağlar.

2. Cinematics

Cinematics, film ve TV bağımlıları için başka bir harika seçenektir. Uygulama, tüm büyük sitelerden film derecelendirmeleri, TV dizileri derecelendirmeleri içerir ve Cinematics, çeşitli kategorilerdeki filmleri aramanıza olanak tanır.

Örneğin, şu anda oynatılıyor, en iyi gişe, yaklaşan, popüler, en çok oy alan, yeni DVD'ler, yakında çıkacak DVD'ler, en iyi kiralamalar ve IMDb top 250 gibi kategorilerde bir film arayabilirsiniz.

Uygulama ayrıca özelleştirilmiş sıralama, oyuncu arama motoru içerir ve ayrıca çıkış ve DVD çıkış tarihi hatırlatma bildirimi alabilirsiniz. Bu uygulama, IMDb'nin yaptığı tüm bilgileri size verdiği için denemeye değer.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın