En İyi 6 HDR Kamera Uygulaması 2022

Hayalinizdeki en güzel fotoğrafı çekmek için artık bir DSLR kamerasına ihtiyacınız yok. Mobil cihazınız profesyonel fotoğraflar çekmeniz gereken tek HDR kamera olabilir. Başlamak için, işte en iyi HDR kamera uygulamaları.

En iyi HDR kamera uygulamaları:

1. TADAA

Beceri seviyenizden bağımsız olarak HDR fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda, seçtiğiniz uygulama kullanımı basit olmalıdır. Tadaa, profesyonel düzenleme araçlarını, görmeniz gereken ayrıntılarla birleştirir, ancak yeni başlayanlar ve tecrübeli fotoğrafçılar için de sezgiseldir.

Birden fazla katman üzerinde düzenleyebilirsiniz, maskeleme aracını, bulanıklığı ve daha fazlasını kullanın. Bazı araçların kilidini açmak ücretliyken, iOS kullanıcıları ücretsiz olarak bu uygulamanın tadını çıkarabilir.

Camera+ 2, iPhone'unuzu mümkün olan en iyi fotoğrafları çekmek için kullanmanıza yardımcı olur. İster tecrübeli bir fotoğrafçı ya da acemi biri olun, Camera+ 2, ihtiyacınız olan tüm araçları size sunar.

Fotoğraflarınız için bir sahne ön ayar koleksiyonuna sahip olmak, amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için gerçek bir rüyadır. Camera+ 2 uygulaması, fotoğrafınızın havasına uyacak şekilde portre, gıda, arkadan aydınlatmalı, gece, gölge ve daha fazlası gibi ayarlar sunar.

Kameranın kullanımı kolaydır ve kullandığınız fotoğraflar, iPhone veya iPad fotoğraf kütüphaneniz yerine Camera+ 2 Lightbox'a eklenir. Camera+ 2 Lab, renklendirme, doğrultma, çift ton, netlik ve daha fazlası gibi düzenleme seçenekleri sunar.

ProCamera, profesyonel bir kullanıcının istediği her şeyi sunan, iPhone'lar ve profesyoneller için bir kamera uygulamasıdır. Pro kameradaki ek Vivid HDR'yi satın aldığınızda, tam HDR özellikli vurgular ve gölgelerle uğraşmak için mevcut tüm araçlara erişebilirsiniz.

Uygulamanın yerleşik algoritmaları, bir anda mükemmel bir şekilde keskin ve açık olan HDR görüntülerini yakalamanıza yardımcı olur. ProCamera, en son teknolojiyi kullanarak fotoğraf, video ve düzenleme yetenekleri olan bir arada bir uygulamadır.

ProCamera, günlük durumlarda kullanımı kolay, ancak özel durumlar ve profesyonel kullanım durumları için gerektiğinde derin ve çok işlevli olabilen bir kamera uygulaması olarak tasarlanmıştır. iPhone kameranız üzerinde maksimum kontrol sağlar.

 

Kasvetli bir gökyüzünü nefes kesici güneşli bir yaz gününe değiştirmek ister misiniz? Lightleap uygulaması bunu yapar. Lightleap, fotoğraf düzenlemesini kolaylaştırılmış bir uygulamaya birleştirir. Benzersiz özelleştirilebilir filtreler koleksiyonu ile kendi imza tarzınızı oluşturun.

Bu uygulama, gökyüzü geliştirme gibi filtreler ve geliştirmeler ile birlikte tam bir HDR modunu içerir. iOS veya Android cihazınızda hızlı bir şekilde çarpıcı efektler eklemek için LightLeap'in önceden yapılandırılmış filtrelerini kullanarak fotoğrafınızdaki gökyüzünü değiştirin.

Çektiğiniz fotoğrafın verdiği hissi anında değiştiren gökyüzü, özel efektler, filtreler ve yeni görünümler gibi benzersiz programlarıyla, kullanımı kolay özellikleri sayesinde bundan böyle çektiğiniz her fotoğraf bir film sahnesinden fırlamış gibi sanatsal ve mükemmel görünecek.

Hydra, zorlu aydınlatma koşullarında bile muhteşem ve benzersiz fotoğraflar yakalamanızı sağlayan yenilikçi yakalama teknolojisine sahip iPhone ve iPad için bir kamera uygulamasıdır. Yapay zeka ve görüntü işlemedeki en son gelişmeleri kullanarak, Hydra'nın bağımsız hesaplamalı çekirdek, küçük sensörlerin fiziksel sınırlarının üstesinden gelmek için üst düzey özellikler sunar.

Hydra, fotoğrafçılara HDR kamera uygulamaları için en güzel arayüzlerden birini sunar. Full HDR yeteneklerini, profesyoneller ve amatörler için mükemmel kılan muhteşem filtrelerle birleştirir. Hydra, tek bir yüksek kaliteli resim oluşturmak için bir seferde 60 kareye kadar birleştirebilir.

Hydra'nın HDR modu, en zorlu aydınlatma durumlarını karanlıktan ışığa döndürebilir. Lo-Light Modu, birden fazla görüntüyü birleştirerek ve ışığı yükselterek sensör gürültüsünü ortadan kaldırır.

 

Adobe Lightroom mobil cihazlar için hızlı ve kolay bir HDR kamera uygulamasıdır. Adobe Lightroom, büyüleyici görüntüler yakalamanızı ve bu görüntüleri düzenlemenizi sağlayan ücretsiz ve güçlü bir fotoğraf düzenleyicidir.

Sevdiğiniz düzenleme araçlarının çoğu, filtreleme, kırpma ve daha fazlası bu uygulamada. Profesyoneller için, profesyonel kamera modu, mükemmel çekim için kamera ayarlarınızı seçmenize olanak sağlar.

Birçok özellik ücretsiz iken, Android veya iOS için Lightroom uygulamasının tam kullanımı, bir bulut aboneliği gerektirir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın