Havuç Pantolon

Havuç Pantolon

Havuç Pantolon

Havuç pantolon hem rahatlığıyla hem de oldukça şık görünmesi ile birlikte günümüzde birçok çalışan kadının tercih ettiği bir kesim şekli. Peki havuç pantolonlar ne tarz kıyafetlerle tercih edilmeli ve kimlere daha çok yakışır?

Aslında bir kıyafet için şu bedene daha çok yakışır gibi yorum yapmak doğru olmaz. Çünkü kişi kendine yakışanı en iyi bilendir. Fakat uzun ve ince bacaklı kadınların daha rahat tercih edebileceği bir pantolon. Eğer kısa bacaklarınız var ise mutlaka altına ten rengi bir stiletto ile giymelisiniz. Uzun bacak boyuna sahip insanlar ise topuklu hatta spor ayakkabıyla bile tercih edebilirler.

Üstüne Ne Giyilmeli?

Öncelikle pantolonun kesimine göre değişir. Eğer bol ve vücut şeklini belli etmeyen bir pantolon ise üste nispeten daha dar bir üst tercih edilebilir. Bunun yanı sıra bol şifon gömlekler ve bluzlar da havuç pantolonların altında oldukça yakışmakta.

Havuç pantolon ile ilgili çok daha seçeneğe ve örnek oldukça şık kombinlere bu linkten https://www.5in1canpolat.com/taba-kumas-havuc-pantolon-4435 ulaşabilir ve alış veriş yapabilirsiniz.

Ogznet.com