Android Dosya Yöneticisi Uygulaması - FX File Explorer

FX File Explorer, bir materyal tasarım arayüzüne sahip Android için bir dosya yöneticisidir. Ayrıca dosyalarınızı cihazlar ve bilgisayarlar arasında aktarmak için kullanabilirsiniz.

FX File Explorer, bilgisayarlardaki dosya tarayıcılarına benzer işlevi Android cihazınıza getiriyor. Böylece dosya ve uygulama yönetebilirsiniz.

Android için en iyi dosya yöneticisi uygulamalardan biridir, çünkü OTG desteği var. Yeni Android sürümlerinde direkt olarak telefona Usb bellek taktığımızda telefon belleği görmüyor. Bu uygulama sayesinde cihazınız OTG desteğine sahip olabilir ve direkt olarak USB bellek içindeki dosyalara ulaşabilirsiniz.

FX File Explorer ile dosyalar üzerinden kopyala, yapıştır, kes, oluştur, sil, yeniden adlandır gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza email aracılığıyla dosyalar gönderebilirsiniz veya onları buluta yükleyebilirsiniz.

En önemli özelliği OTG desteği ama uygulamanın tek özelliği bu değil tabi. Uygulamayı yüklediğinizde size 7 günlük pro özelliklerini deneme şansı veriyor.

7 Günlük deneme sürümünde bulut hesaplarınıza (Dropbox vs. gibi) erişim imkanı veriyor. Ayrıca Wifi üzerinden dosya transferi yapabilirsiniz.

ZIP, RAR, 7Zip gibi sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabilir veya sıkıştırılmış dosya oluşturabilirsiniz, çok sayıda farklı formattaki dosyalara erişebilir ve hatta bir WiFi ağı üzerinden bilgisayarınızın içeriğine ulaşabilirsiniz.

7 günlük ücretsiz versiyondan sonra cüzi bir ücretle pro versiyona sahip olabilirsiniz. Vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir uygulama.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın