Ogznet.com

Forum : Discord Nitro Nedir? Türkiye Fiyatı ne kadar?

Discord Nitro, Discord oyun sohbetinize daha fazla özellik ekleyen birinci sınıf bir abonelik hizmetidir. Herhangi bir kanalda kullanabileceğiniz özel ve hareketli emojilere erişmenizi sağlar. Aboneler ayrıca özel bir Discord numara etiketi talep etmek için animasyonlu bir avatar kullanabilir.

Nitro ayrıca kullanıcılara, favori topluluklarınıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz iki sunucu takviyesi ve %30 ekstra Boost sağlar. Kullanıcılar ayrıca daha büyük yüklemelere (100 MB'a kadar) ve HD video akışına erişebilecek.

Discord Nitro'nun fiyatı ne kadar?

Discord Nitro, ayda 9,99 ABD doları veya yılda 99,99 ABD doları karşılığında mevcuttur. Ayrıca ayda 4,99 ABD doları ve yılda 4,99 ABD doları olan Nitro Classic de var. Nitro Classic ile Server Boost dışında Nitro'nun tüm özelliklerine erişebilirsiniz.

Discord Nitro'yu ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Ayrıca ücretsiz bir Discord Nitro aboneliği almanın birkaç yolu vardır. Aşağıda, kendiniz deneyebileceğiniz bazı yollar bulunmaktadır.

Mobil uygulama: Mobil uygulamaya ilk kez giriş yaptığınızda bir aylık Discord Nitro'yu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Not: Yalnızca hesabınızda hiç Discord Nitro yoksa ve mobil uygulamaya hiç giriş yapmadıysanız çalışır.

Eşantiyonlar: Birçok Discord topluluğu, ödül olarak Nitro aboneliklerini içeren eşantiyonlar düzenler. Birden fazla çekilişe katılarak ve şanslı olduğunuzu umarak bir tane alabilirsiniz. Bazı Discord sunucularında ayrıca, ne sıklıkta konuştuğunuza bağlı olarak size XP veren bir seviyelendirme sistemi bulunur. Bazı sunucular, seviye atlama ödülü olarak bir Nitro aboneliği de içerir.

Etkinlikler: Discord etkinlikleri, ücretsiz bir Nitro aboneliği kazanmak için mükemmel bir yerdir. Şirket bu etkinlikleri oldukça sık düzenliyor ve sadece katılarak kolayca bir abonelik ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Promosyonlar: Genellikle Nitro abonelikleri veren şirketlerden promosyon teklifleri göreceksiniz. YouTube ve Epic Games Store daha önce bu tür teklifler vermişti.

Discord Partner Programı: Sunucunuz Discord Partner Programına uygunsa, ücretsiz bir Nitro aboneliği alacaksınız.

Discord Nitro'yu nasıl iptal edebilirim?

Aşağıdaki adımları takip ederek istediğiniz zaman Nitro aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

1. Discord'u açın ve hesabınızda oturum açın.
2. Dişli simgesine tıklayarak kullanıcı ayarlarına gidin (mobil uygulamadaysanız profil simgesi).
3. Faturalandırma Ayarları altında, Abonelikler'i bulun.
4. Bitirmek için İptal düğmesine basın.

Not: Aboneliğinizi geri çekseniz bile o ay için Nitro özelliklerini almaya devam edeceksiniz.