Ogznet.com
En İyi Fiyat Performans Redroad V17 Elektrikli Süpürge Paylaş:

En İyi Fiyat Performans Redroad V17 Elektrikli Süpürge

En İyi Fiyat Performans Redroad V17 Elektrikli Süpürge

Redroad V17 elektrikli süpürge: emiş gücü yüksek, sağlığınızı koruyan, mükemmel görünüme sahip, en iyi fiyat/performans oranına sahip bir dikey elektrikli süpürgedir.

Günümüzde en yüksek performanslı elektrikli süpürge tüketiciler için neler sunar?

Dünyanın önde gelen yüksek kaliteli akıllı ev aletleri markası Redroad'un bu soruya bir cevabı var. İlk olarak, iyi bir elektrikli süpürge, tozu ve kiri kolayca alabilen yüksek temizleme gücüne sahip olmalıdır. İkincisi, tüketiciler sağlıklarına daha fazla dikkat ettiğinden ikincil kirliliği önlemek için egzoz gazı filtrelemesi en iyi düzeyde olmalıdır. Üçüncüsü, kullanıcı dostu olmalıdır, aksi takdirde ev işleri daha sıkıcı olacaktır. Son olarak, kullanılmadığı durumlarda evdeki dekora pozitif yönde katkı sunması dikkate alınmalıdır.

Bu standartlara göre, amiral gemisi Redroad V17 el tipi kablosuz elektrikli süpürge oluşturuldu. Çift silindirli fırça, yüksek beygir gücünde bir motor, çift HEPA filtre ve bir tasarımcı parçası gibi zarif bir görünüm ile kullanıcılara benzersiz bir temizlik deneyimi sunar.

Redroad V17 elektrikli süpürge - Güçlü emiş özelliğine sahip çift silindirli fırça
Güçlü emiş özelliğine sahip çift silindirli fırça, verimli ve derin temizlik sağlar

Redroad çığır açan bir tasarımla geliyor: çift silindirli fırça. Bağımsız bir motordan güç alan iki silindir birbirine doğru dönerek geleneksel tek silindirli fırçalardan iki kat daha fazla kir toplama verimliliği sağlar. Silindirler çıkarılabilir olup, orijinal pakette bulunan dört silindirden herhangi ikisini (iki yumuşak ve iki kıllı silindir çubuğu) birleştirmenize olanak tanır. Fırçaya uygun emiş sağlamak için Redroad V17, birinci sınıf bir 125.000 rpm motor ve patentli bir hava kanalı tasarımı ile donatılmıştır: 155AW vakum emiş gücü, elektrikli süpürge emiş gücü tablosunun en üstünde yer alır.

Redroad V17'nin çift silindirli fırçası ve artan emiş gücü, "verimli ve derin" ev temizliği çağına işaret ediyor.

Redroad V17 elektrikli süpürge - Çift HEPA filtre
Ailenizi cerrahi olarak temiz filtreleme ile koruyan çift HEPA filtre

Egzoz filtreleme kapasitesi yetersiz olan bir elektrikli süpürgenin ince toz yaydığını ve bunun sonucunda iç ortam kirliliğini artırdığını ve aile bireylerinin solunum yolları sağlığına zarar verdiğini biliyor muydunuz?

Redroad V17 filtreleme sistemi, motorun giriş ve çıkışında çift H13 HEPA filtre ile donatılmıştır. Hava akışındaki toz akarları, küf sporları, polen, kepek ve diğer alerjenler dahil olmak üzere 0,1 mikrona kadar küçük partikülleri filtreleyebilirler. Ayrıca kokuları ortadan kaldırarak, ev işlerini daha keyifli hale getirmek için egzoz havasını temiz ve taze hale getirebilirler.

Redroad V17 elektrikli süpürge - Tasarım ürünü
Tasarım ürünü bir parça mı?

Redroad, elektrikli süpürgenin görünümünün ürünün önemli bir parçası olduğuna ve ev dekorasyonuyla yakından ilgili olduğuna ve kompakt ve kaliteli bir görünümün kullanıcıların daha hoş hissetmesini sağlayabileceğine inanmaktadır. Kaplama malzemesi, PPG ve Musashi gibi en iyi uluslararası markalardan gelmektedir. 700'den fazla kaplama testinden sonra renk paleti ve doku malzemesi oluşturuldu. Genel görünümden detaylara döndüğümüzde elmas kesim parçalar tüm makineyi daha artistik bir görünüme kavuşturuyor. Genel olarak, ürün bir ev aletinden çok bir tasarım mobilya parçasına benziyor.

Redroad V17 elektrikli süpürge

Sonuç: Redroad V17 el tipi kablosuz elektrikli süpürge, sağlam işlevselliğe, şık bir görünüme ve fiyatına göre büyük bir değere sahiptir. Sizde hemen Redroad V17 elektrikli süpürgeye sahip olmak istiyorsanız, Hepsiburada.com alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz