Ogznet.com
Farmasi, Bebekler Kadar Saf ve Doğal Ürünleri Paylaş:

Farmasi, Bebekler Kadar Saf ve Doğal Ürünleri

Bu yazının içeriği: Kapat

Farmasi, üstün teknolojisini bu sefer de bebeklerin cildi için seferber etti. Yeni bebek ürünleri serisi ile en değer verdiğimiz varlıklarımıza özel ürünler üretiyoruz. Anneler için çok önemli olan bebek ürünlerinin içerikleri, bu seride tamamen doğal ürünlerden oluşturuldu. Bebeğiniz için güvenli cilt ürünlerini güvenle sipariş verebilirsiniz. Hassas ve özen gerektiren bebek cildi için hipoalerjenik olarak üretilen ürünler, test edilmiş ve onaylanmıştır. Parafin ve silikon içermeyen yapısı ile cilt dostudur. Bu seride bulunan, göz yakmayan formülü ile bebek şampuanı SLS, SLES, sülfat içermez. Bebek sabunu, dermotolojik olarak test edilip, onaylanmıştır. Hoş kokusu ile bebeğinizi temizlerken, zarar da vermez.

Farmasi yeni bebek ürünleri serisi

https://www.farmasiz.com/ üzerinden Farmasi üyelik başvurusu yaparak, bebek ürünlerine geliş fiyatından sahip olabilirsiniz. İçeriği saf bebek ürünleri bulmak zorken, evinize kadar ürünleri teslim ediyoruz. Doğal içerikli ürünlerin cep yaktığı bu dönemde, bebeğiniz için bir iyilik yapın ve üyeliğinizi başlatın. Hem bebeğinizin sağlığı zararlı maddeler ile bozulması hem de ürünlere indirimli sahip olun. Tek yapmanız gereken kısa bir üyelik formu doldurmak, üyelik sonrası size ulaşan sponsorunuz ile iş hakkında ayrıntılı olarak konuşabilirsiniz. Size ulaşacak olan katalog üzerinden satış yapabilirsiniz. Satış yapmak istemiyorsanız, kendi ihtiyaçlarınızı indirimli olarak alabilirsiniz. Çevrenizdeki anneleri bu doğal ürünlerle tanıştırın. Çünkü bebekler en iyisini ve en doğalını hak eder. Kendi bebeğinizi ve çevrenizdeki bebekleri, içeriği temiz ürünler ile buluşturun.

Bebek Cildine Özel Ürünler

Farmasi üyelik sonrasında, bebek cildi için üretilmiş birçok ürünle tanışacaksınız. Şampuan ve bebek sabunu dışında, bebek losyonu, pişik kremi, bebek yağı ve kolay saç tarama spreyi ile annelerin işleri kolaylaşıyor. Bebek losyonu özel içeriği ile bebeğinizin cildini nemlendirir ve besler. Likit parafin ve silikon içermez. Bebeğinizin cildini doğal yağlar içeren formül ile besler. Bebeklerde en çok karşılaşılan sorunlardan biri, pişik olan bez bölgeleridir. Özel üretilen pişik kremi ile pişik için koruma sağlanır. Her bez değiştirmede uygulanan krem ile pişik önlenmiş olur. Bebeğiniz de rahat bir uyku uyur. Bebek losyonu ile de banyo sonrası uygulanan masaj ile uykuya dalmasına destek olabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz