Ogznet.com
Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder’da Görebilir Mi? Paylaş:
Photo by Kon Karampelas on Unsplash

Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder’da Görebilir Mi?

Tinder, Facebook arkadaşlarınıza uygulamayı kullandığınızı göstermez. Facebook arkadaşlarınızın, Tinder’ı kullandığınızı görmeleri için onlarında Tinder’ı kullanmaları ve karşınıza çıkmaları gerekir.

Tinder'a kaydolduğunuzda, bunu Facebook hesabınızı veya telefon numaranızı ve e-postanızı kullanarak yapabilirsiniz. Hangi kombinasyon size en uygun olursa onunla hesap açabilirisiniz.

Eğer Facebook ile hesap açarsanız ve bir gün Facebook'u silmeye karar verirseniz, Tinder hesabınızda onunla beraber kapanır.

Bazı insanlar ise sahte bir Facebook hesabı açarak bunun üzerinden Tinder hesabı açabiliyor. Bu, Tinder'da bir yasak alırsanız ve Tinder hesabınızı sıfırlamanız gerekirse de yardımcı olabilir.

Tinder, 2020'de insanların Tinder hesaplarını yeniden başlatmasını giderek zorlaştırdı, çünkü kullanıcılar “temiz bir sayfa” elde etmek için sürekli olarak yenileme yapıyor.

İlginizi
çekebilir

Facebook olmadan Tinder nasıl kullanılır?

Facebook Arkadaşlarınız Sizi Tinder'da Görebilir mi?

Bu ihtimal yoktur. Özellikle Facebook’un gizliliğe verdiği önem arttıkça, Facebook arkadaşlarınızdan herhangi birinin sizi Tinder'da göremeyeceğini bilmelisiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızın Facebook hesabınıza hangi uygulamaları bağladığınızı (Tinder gibi) göremezler.

İlginizi
çekebilir

Tinder Benzeri Uygulamalar 2022 - Arkadaşlık Uygulamaları

Facebook arkadaşının sizi Tinder'da bulmasının tek yolu uygulamanın kendisidir. Bununla birlikte bazı sınırlamalar da var.

Arama ölçütlerine uymazsanız Facebook arkadaşlarınıza görünmezsiniz. Örneğin, Facebook arkadaşınız 23-30 yaş arası kadınları arıyorsa ve 20 yaşında bir erkekseniz, sizi görmezler.

Eğer Facebook arkadaşlarınızdan birinin Tinder kullanıp kullanmadığınızı görme stresini yaşıyorsanız, buna gerek yoktur.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz