Ogznet.com

Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Doğru şekilde etek kombinleri oluşturmak için kapsamlı düşünmek gerekir. Çanta, aksesuar, ayakkabı ve tarza uygunluk en önemli maddelerdir.

Gece özel bir davet için yapılacak etek kombinleri için, ayakkabı seçiminde tarz uygunluğu aranmalıdır. Genellikle topuklu ayakkabılarla bacak boyu daha uzun gösterilerek artı elde edilebilir.  Etek desenli ve gösterişliyse, diğer parçalar sade olabilir. Tersi durumda da daha renkli parçalar denenebilir. Hangi parça öne çıkarılmak isteniyorsa buna göre diğerleri geri plana atılabilir.

Etek Kombinleri İçin Önemli Detaylar 

Etek kullanımında bacak yapısı dikkate alınmalıdır. Bacak boyu kısa olan kişiler kombin yaparken yüksek bel eteklere yönelebilir. Böylece dengeleme sağlanır. Eğer etek görüntüsü asimetrikse, üst bölüm yine sade olabilir. Çünkü tasarım, renkten daha çok dikkat çeker.

Bileklere kadar olan modellerde etek kombinleri yaparken konfora önem vermek gerekir. Çünkü dar kesim olan etekler hareketi kısıtlar.  Geniş yapıdaki eteklerde düğme detayları varsa üst kısımlar desensiz kullanılmalıdır. Etek modelleri için https://www.5in1canpolat.com/etek-20 adresine bakılabilir. Bütünlük sağlayan modeller seçilmelidir.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz