Ogznet.com
Erkeklere sevgilileri için yapabilecekleri hediye önerileri Paylaş:
Photo by Nina Mercado on Unsplash

Erkeklere sevgilileri için yapabilecekleri hediye önerileri

Bu yazının içeriği: Kapat

Kadınları anlamak erkekler için insanlık tarihi kadar eski bir sorun. Kadın erkek arasındaki ilişkiler çok farklı dinamiklere sahip. Bu dinamikleri anlayabilmek için de özellikle erkeklerin çok dikkatli davranması gerekiyor.

Kadın ve erkek arasındaki ilişki, her iki taraf için de hiç kolay bir şey değil elbette. Özellikle erkeklerin kadınların beklentilerini anlayamadığı veya karşılayamadığı ilişkiler her zaman çok daha fazla.

Peki erkekler kadınları etkilemek için ne yapabilirler? Bir ilişkide kadınları çok mutlu edecek şeyler neler olabilir?

Bu noktada pek çok kadının erkek tarafından satın alınan pahalı hediyelerle mutlu olmayacağını belirtebiliriz. Kadınların erkekler ile ilgili belki de bilmesi gereken en önemli nokta budur. Zira, kadınlar erkeklerin kendileri için sadece para harcamalarını istemezler. Onlar aynı zamanda erkeklerin onlar için emek de harcamasını isterler.

Erkekler için bu nokta çok da açık olmayabilir. Ancak bir kadın için erkeğin kendi eliyle yaptığı bir hediye, satın aldığı çok pahalı bir hediyeden zaman zaman daha değerli olabilmektedir.

Biz de kadınların hoşuna gidebilecek ve el emeğiyle yapılabilecek bazı hediye önerileri paylaşmak istiyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

Aşk Ağacı

Yapımı zahmetsiz ve bir o kadar kolay olan bir hediye. Saksının içerisine yerleştirilmiş karton bir ağaç ve bu ağacın dallarında sevgiliniz ile olan fotoğraflar yer alacak.

Bu hediyeyi yapmak için gerekli malzemeler; bir saksı, karton bir ağaç için dilediğiniz renkte bir karton, köpük, yapıştırıcı ve ağaçta yer almasını istediğiniz fotoğraflarınız.

Saksının içerisine önce kartondan yapılmış ağacı yerleştirin. Sonrasında köpüğü sıkın ve ağacın saksının içerisinde sabit bir şekilde kalmasını sağlayın. Saksının üst kısmında kalan köpük görüntüsünü renkli taşlarla süsleyebilirsiniz.

Sonrasında karton ağacın dallarında yer almasını istediğiniz fotoğrafları yapıştırıcı ile dallara yapıştırın. Yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadar.

Seni seviyorum kavanozu

Sevgilinizin doğum gününde vermeniz için mükemmel bir hediye. Ona, onu sevdiğinize dair notlar yazın ve bir sonraki doğum gününe kadar 365 gün boyunca bu notlardan her gün birini okumasını söyleyin.

Biraz zahmetli olsa da içinizden gelen duyguları kâğıda dökerek ona hediye etmeniz çok iyi bir hediye olacaktır.

El Yapımı Kar Küresi

Tüm kadınlar kar küresinden etkilenirler. Hele ki en sevdikleri onlara kendi elleriyle hazırlamışsa.

Kar küresini yapmak için gerekli olan malzemeler bir küçük kavanoz, beyaz simler, kar küresinin içinde yer almasını istediğiniz bir fotoğraf veya kavanoza sığabilecek herhangi şirin bir şey. Kar küresini yaparken seçilecek simlerin yapışkan olmamasına dikkat etmelisiniz.

Aldığınız beyaz simleri kavanozun içerisine doldurun. Simleri kavanoza doldururken dikkat edilmesi gereken nokta simlerin kavanozun tamamına değil yarısına gelecek şekilde doldurulmasıdır.

Simleri doldurduktan önce veya sonra içerisinde yer almasını istediğin şeyi yerleştirebilirsiniz. Kavanozun kapağını kapatın ve ters çevirin. İşte kar küreniz hazır.

Daha şık bir görüntüsü olması için kavanozun altta kalan kapak kısmını da ayrıca ufak süsler daha şık bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz