Fotoğraf sahibi form PxHere

E-Ticaret Paketleri ile Entegrasyon Ağınızı Genişletin

Web sitenizin daha fazla kişiye hitap etmesini sağlayan e-ticaret entegrasyonu mağazanıza hem maddi hem de manevi yönden fırsat sunar.

Marka bilinirliğinizi artıran bu tür uygulamalar ile aylık ve yıllık kazanç hedeflerinize ulaşmanız da daha kolay olacaktır. Satın alacağınız aylık e-ticaret paketleri ise size bu imkanı sunacaktır.

Paketler içerisinde entegrasyon desteği de bulunmakta olup daha detaylı bilgiye destek merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Entegrasyon yapmak istediğinizde ise karşınıza birden fazla seçenek çıkacağından sizin için en uygun olanı tercih etmelisiniz. Bu amaçla özellikle Paraşüt entegrasyon mağazalar açısından son derece faydalı olacaktır.

En çok kullanılan online muhasebe programı olarak bilinen Paraşüt, finansal işlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlar. Üstelik yapacağınız Paraşüt entegrasyonu ile bu tür işlemleri tek bir panel üzerinden kontrol etme imkanı elde edersiniz. Böylece maddi açıdan daha fazla verim alır, müşterilerinize daha iyi olanaklar sunabilirsiniz.

Paraşüt entegrasyonu
image from pixabay.com

Paraşüt Pazar Yeri Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

Paraşüt entegrasyon denildiğinde genellikle akla ilk gelen avantaj müşteri ağını genişletmek olacaktır. Ancak bunun haricinde daha pek çok fayda elde edebilirsiniz. Finansal operasyonları pratik şekilde kontrol altında tutmanızı sağlayan Paraşüt e-ticaret entegrasyonu eğitim almadan muhasebe işlemlerini yapabileceğiniz bir sistemdir. Temel muhasebe bilgilerine sahip olmanızı sağlayacak uygulama sayesinde ürün stok kontrolünü, müşterilerle ilgili alım işlemlerini ve hesapları Kobisi paneli üzerinden kontrol edebilirsiniz.

İşlemler için tek panel kullanmanız zamandan da tasarruf ettirecektir. Aylık e-ticaret paketleri aracılığıyla yapacağınız entegrasyonla e-arşiv ve e-fatura gönderebilir, bütün nakit işlemlerinizi tek panelden yapabilir ve satış faturalarınızı oluşturabilirsiniz. Diğer online ödeme yöntemleri ile entegre imkanınızın da bulunduğu Paraşüt Trendyol entegrasyon ile potansiyel müşterilerinizi keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşlemleriniz sonrasında satış faturalarınızı e-fatura şeklinde müşterilerinizin e-posta adresine gönderebilirsiniz. Dilerseniz faturayı kendi mail adresinize de PDF olarak alabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri ile Paraşüt Entegrasyon

E-Ticaret Paketleri ile Paraşüt Entegrasyon

Aylık e-ticaret paketleri ile yapacağınız Paraşüt entegrasyon muhasebe işlemlerinizin daha kolay, anlaşılır ve web tabanlı olmasını sağlar. Küçük ya da büyük ölçekli fark etmeksizin tüm işletmelerin kullanabileceği ön muhasebe programı, maliyet avantajı da sağlar. Üstelik söz konusu avantajlardan yararlanabilmek için kuruluma ya da sunucuya ihtiyacınız olmayacaktır. Bu amaçla tek yapmanız gereken Kobisi’yi tercih etmektir. Kobisi bünyesinde bulunan profesyonel ekip size her süreçte kesintisiz destek sunacak ve e-ticaret sitenizi en iyi hale getirecektir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın