Ogznet.com
Alternatif CAD Programı DraftSight Paylaş:
Business photo created by DCStudio - www.freepik.com

Alternatif CAD Programı DraftSight

DraftSight; mimarlar, mühendisler ve teknik çizim işi uğraşanların yanı sıra profesyonel CAD kullanıcıları, tasarımcılar, eğitmenler ve amatörler için çok sayıda özelliğe sahip bir 2D ve 3D CAD programıdır.

Tanıdık kullanıcı arayüzü ve minimal bir öğrenme eğrisi ile mevcut CAD programlarına benzer bir program olduğu için bu uygulamaya kolay bir geçiş sağlarsınız. Ortalama bir projeyi kolaylıkla bu program ile görüntüleyebilir, oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz.

DraftSight, her türlü 2D ve 3D DWG dosyasını çok daha kolay, hızlı ve verimli şekilde oluşturmanıza, düzenlemenize, görüntülemenize ve işaretlemenize olanak tanır. Kim olduğunuz ve neyi başarmaya çalıştığınız fark etmeksizin, size en iyi yaptığınız şeyi yapma özgürlüğünü sunar.

Gerçek tasarım özgürlüğü, istediğiniz şekilde çalışmanızı mümkün kılmaktır. Tasarımları optimize etmek ve en üst düzeye çıkarmak için 2D draft ve 3D modelleme arasında çaba harcamadan geçiş yapabilmek demektir. Ayrıca, ilk ilham aşamasından itibaren son noktayı koyana dek DWG dosyası tasarımlarınızı kolayca yönetmek için SOLIDWORKS PDM ve elektrik şemalarınızı doğrudan DraftSight'ta düzenlemeniz için SOLIDWORKS Electrical dahil diğer Dassault Systèmes ve SOLIDWORKS® çözümleriyle sorunsuz entegrasyon özelliğidir.

Daha detaylı bilgi için https://www.draftsight.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

AutoCAD'e En İyi Ücretsiz Alternatif Programlar

30 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirmek için https://www.draftsight.com/freetrial adresine gidebilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz Açık Kaynak Kodlu CAD Programları

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz