Ogznet.com
Android ve iOS için En İyi Ses Kayıt Uygulaması Paylaş:

Android ve iOS için En İyi Ses Kayıt Uygulaması

iOS platformunda bulunan Dolby On uygulaması artık Android kullanıcıları için de hazır. Uygulama artık Android’de kullanılabilir, bu da ses ve video kayıt işlerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için güçlü bir uygulamanız olduğu anlamına gelir. Tek dokunuşla telefonunuzu güçlü bir kayıt aracına dönüştürün. İnanılmaz ses kalitesiyle şarkıları, sesleri, enstrümanları, podcast’leri, provaları, sesli notları, fikirleri, şarkı sözlerini, ritimleri ve daha fazlasını kaydedin. Dolby On, en yeni Dolby ses teknolojisine sahip tek ücretsiz ses kayıt uygulamasıdır.

Dolby On, yaratıcılığa odaklanma ve kayıttaki sesin işlenmesini unutma özgürlüğü verir. Uygulama, en yüksek kalitede çıktı için sesi işlemek üzere Dolby’nin ses teknolojisindeki beş yıllık inovasyonundan yararlanıyor. İstenmeyen gürültüyü ortadan kaldırır, sesi optimize eder, ses sinyalini sıkıştırır ve herhangi bir ev stüdyosu veya pahalı mikrofona ihtiyaç duymadan stereo benzeri görüntü oluşturur. Bununla birlikte, uygulama tam potansiyele sahip bir telefonun mikrofonunu kullanmak üzere tasarlanmıştır, ancak gerekirse harici mikrofonlar eklenebilir.

 

Dolby On, kullanıcının kayıt sırasında tam kontrol sahibi olmasını sağlayan tüm seçenek ve ayarlarla çok kolay bir arayüze sahiptir. Sadece kayıt düğmesine dokunun, uygulama oda tonunu anlayacak ve kaydetmeye başlayacaktır. Gürültü azaltma, ses seviyesi normalleştirme, tanımlama giderme, solma giriş / çıkış gibi önceden ayarlanmış seçenekleri kullanabilir veya en iyi ses için Dinamik EQ ve özel ses ile ses / video kaydını geliştirebilirsiniz.

Son kayıt, daha fazla kontrol için SoundCloud gibi müzik uygulamaları veya Facebook, Instagram, Twitter veya Tik Tok gibi sosyal medya platformları için optimize edilebilir. Uygulama, anında paylaşım için hızlı kaydın gerekli olduğu birçok durumda kullanılabilir. Ayrıca, sadece akıllı telefonlarıyla profesyonel düzeyde ses veya video kayıtları oluşturmak isteyen herkes için bir araçtır.

Dolby On, Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir. Neredeyse tüm Android akıllı telefonlarla uyumludur.

Dolby On - Android | iOS

Gürültü azaltma, sınırlama, mekansal ses, EQ ve daha fazlasını içeren bir dizi otomatik stüdyo efektiyle zahmetsizce canlı müzik ve videolar kaydedin.

Dolby On ile bir daha asla hızlı veya kaliteli kayıt arasında seçim yapmanız gerekmeyecek. Arka plan gürültüsüne, pahalı mikrofonlara, tıknaz kayıt ekipmanına ve stüdyo zamanına veda edin. Farkı yaşamak için kaydınızı oynatmanız yeterlidir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz