DesignEvo - Ücretsiz ve Kolay Online Logo Tasarımı

Hızlı ve profesyonel bir logo yapmanızı sağlayacak bir uygulama mı arıyorsunuz? Logo tasarlamanın önemli noktalarını bilmeyen bir kullanıcı için, bir tasarımcı ile çalışmak gereksizdir. Online uygulamamız işinize ait bir fikri kısa sürede tasarıma dönüştürür.

Etkileyici bir logoyu birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz indirme seçeneği de bu sitenin önemli bir özelliğidir.

Logonuz için İlham Kaynağı Bulun

DesignEvo’da profesyonel tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş ve aramaya açık 7000’den fazla logo şablonu bulunmaktadır. Aklınızdaki işe ait fikir için online logo maker‘ın arayüzüne anahtar kelime girerek direkt arama yapabilirsiniz. Genellikle, DesignEvo kendi logonuzu üretmenizi sağlayacak onlarca destekleyici seçenek verecektir. Bununla beraber, eğer iki ya da üç kelimeyi birleştiren bir anahtar kelime kullanırsanız, sonuç alamayabilirsiniz. Dolayısıyla, sadece tek kelime kullanmanızı öneriyoruz.

Logonuzu Kişiselleştirin

Logo şablonunuzu belirledikten sonra, üzerine tıklayarak favori şablonlarınıza kaydedebilirsiniz. Bir şablona tıkladıktan sonra logonun ismini ve sloganını girip üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz tasarım arayüzü açılır.

Ürün/Marka isim ve sloganları için, the best name generators ve free slogan makers tarafından üretilmiş fikirleri denemek isteyebilirsiniz. Bir elemanın üzerine tıkladığınızda, değiştirilebilir seçenekleri ortaya çıkacaktır. Başka bir renk, yazı karakteri veya efekt deneyebilirsiniz. DesignEvo yaptığınız her hareketi hatırlar, dolayısıyla yaptığınız değişiklikleri geri alarak istediğiniz kadar geriye gidebilirsiniz. Logo tasarımının başarıya ulaşması için renk kartelası çok önemlidir. Renkleri doğru kullanmayı bilimeyenler için, DesignEvo kullandığınız renkler ile uyumlu olacak öneri dosya renk çizelgesini paylaşır. Dosyadaki marka renklerini kullanmak en iyisi olacaktır.

Önizleme için 6 Senaryo, İndirme için 3 Paket

Logo tasarlamak sizi iyi bir logo tasarımcısı yapmaz. DesignEvo logonuzu önceden görmeniz için 6 senaryo sunar.

Kartvizit, dosya kapağı, defter kapağına baskı, websitede kullanım, T-shirt kumaşına baskı ve işyeri duvarına yansıtma senaryoları. Logo tasarımınızı indirirken üç seçeneğiniz bulunmaktadır. FREE, BASIC ve PLUS. BASIC paketinde JPG, PNG ve PNG-transparent formatında, yüksek çözünürlüklü bitmap görüntüleri bulunmaktadır. PLUS paketi, BASIC paketinin geliştirilmiş versiyonudur, ek olarak ticari kullanım için görüntülerin telif hakkı ve SVG ve PDF’lerin vektörel çizim dosyaları bulunmaktadır.

Sonuç

Basit ama doğru bir logoya sahip olmak isteyen herkes DesignEvo kullanabilir. Logo uygulamasının kullanımı çok kolaydır. En uygun fiyata en uygun şirket logosu isteyenlere, DesignEvo en etkili çözümü sunuyor.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (1)

  • avatar
    Batuhan Yıldırım

    Wm Aracından Geliyorum Hocam Güzel Yazı Gmail Hesabım b***m@gmail.com

    Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın