Ogznet.com

Chef Xl mutfak robotu

Chef Xl

Mutfakta yapılan yiyeceklerden en zor olanları hamur işleri ve pastalardır. Chef xl mutfak robotuyla bu işlemler artık çok kolay bir hale gelmektedir. Pastalarınızı veya hamur işlerinizi çok hızlı bir şekilde yapabilecek ve bu sayede mutfakta daha az yorulmuş olacaksınız.

Aynı zamanda bu ürün oldukça hafif ve küçük boyutlara sahip olduğu için oldukça kullanışlı bir üründür. Titanyum kaplama olmasında dolayı da uzun yıllar size hizmet edecektir. Tek renk yani titanyum renginde üretilmiştir.

Chef Xl Genel Özellikleri

Mutfakta en iyi yardımcınız olacak olan chef xl mutfak robotları gelişen teknoloji ile beraber oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir üründür. 25 farklı karıştırıcı aparata uyum sağlayabilmektedir. Aynı zamanda geniş bir hazneye sahiptir. Yaklaşık 7 litrelik bir hazne kabı bulunmakta olup hazne de ürün gibi titanyum kaplamadır.

Bu sayede ürünü kullanmak için yiyeceklerinizin soğumasını beklemeden hemen işleme başlayabilirsiniz. Özel aydınlatması ile beraber toplamda 1700 Watt güce sahip bir motoru bulunmaktadır. Bu ürünü daha detaylı incelemek için https://www.kenwoodworld.com/tr-tr/butun-urunler/mutfak-sefleri/chef-xl-titanium-mutfak-sefleri Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz