Ogznet.com
AT Player ile Doğrudan YouTube’dan Müzik Dinleyin Paylaş:
Image from YouTube screenshot

AT Player ile Doğrudan YouTube’dan Müzik Dinleyin

Müzik dosyalarınızı saklamak veya dinlemek için Youtube, Dropbox veya Soundcloud kullanan bir kullanıcıysanız, AT Player’ın en yeni özellikleriyle ilgilenebilirsiniz.

AT Player, son zamanlarda popüler müzik çalar uygulamalasına yeni işlevler ekledi. AT Player, Google Play mağazasında en popüler müzik çalarlardan biri olmuştur. Çarpıcı özelliklerinden biri de YouTube'dan müzik dinlemek. YouTube'da oluşturduğunuz tüm oynatma listelerini doğrudan uygulamaya aktarabilirsiniz.

YouTube, Dropbox ve Soundcloud'dan müzik çalma özelliği ile milyonlarca farklı parçayı ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca doğrudan uygulama üzerinden 5.000.000'den fazla şarkı ve podcast indirebilirsiniz.

 

AT Player uygulamasında daha bir sürü başka özellik var. Uygulama, farklı kaynaklardan bir müzik dinleyen herkes için nihai çözüm olmayı hedeflemektedir. Dropbox, YouTube, yerel depolama alanı, çevrimiçi radyo istasyonları ve daha fazlasından müzik dinlemek gibi. Tüm müzik dosyalarını tek bir noktaya koymak için AT oynatıcısını kullanabilir ve hatta farklı kaynaklardan gelen müzikler ile çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Diğer yeni özelliklerden bazıları; gelişmiş şarkı tanıma, yeniden tasarlanan ana ekran, yeni bir paylaşma özelliği ve müziğinizi akıllı TV'lere aktarma özelliği.

Çevrimdışı ve Çevrimiçi Modlar

Uygulama, YouTube'dan milyonlarca müzik parçasına erişim sağlar ve güç tasarrufu sağlayan ve kilit ekranında kapanmayı önleyen özel bir oynatıcı desteği sağlar. YouTube, ekran kapalıyken video oynatmaya devam etmenize izin vermiyor olsa da, AT Player'ın bunun için üç çözümü vardır: Kilit ekranı görünürken YouTube'daki müzik çalmaya devam edecektir; AT Palyer radyosu, ekran kapalıyken çalışır; ve tabii ki internet bağlantısı olmadan da çalışır ki burada sadece yerel müzik kanallarını dinleyebilirsiniz. Bas artırma ve yankıya sahip beş bantlı bir ekolayzır var, bu da müziğinizin sesini değiştirmenizi sağlar.

İlginizi
çekebilir

Android için En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

AT Player, müzik dinlemek için varsayılan YouTube, Soundcould veya Dropbox uygulamalarından daha iyi bir alternatiftir. Play Store'dan ücretsiz olarak uygulamayı indirerek deneyin.

Dosyayı İndir
Daha önce 29 kez indirildi.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz