Android için En İyi 10 Facebook Uygulaması

Android için En İyi 10 Facebook Uygulaması

Android için En İyi Facebook Uygulamaları

Image from rawpixel.com

Facebook, dünyanın en popüler sosyal medya ağıdır. Günlük aktif kullanıcı sayısı neredeyse bir milyardan fazladır. Ancak buna rağmen, resmi Facebook uygulaması, kaynak ve pil tüketiminde ilk sıralarda. Seçenekleriniz ise her zaman vardır, bu yüzden Android için en iyi Facebook uygulamalarına göz atacağız.

Facebook ve Facebook Lite

Fiyat: Ücretsiz

Bu uygulamadan uzaklaşma isteğinizin farkındayız. Ancak, bazen bu kaçınılmazdır. Facebook ne zaman yeni bir özellik çıkarsa, resmi uygulama üçüncü parti Facebook uygulamalarından çok önce buna sahip olur. Facebook'un resmi uygulamasının pil tüketme durumu iyi bir üne sahip değildir, ancak yeni özellikleri hemen edinirler. Ayrıca Facebook Messenger'ın resmi uygulamanın dışında kullanımı da oldukça zor. Sonuç olarak, Facebook'a en iyi alternatif aslında Facebook Lite.

Faster for Facebook Lite

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Faster for Facebook Lite, yeni Facebook uygulamalarından biridir. Her zamanki Facebook yerine daha hafif ve daha az kaynak kullanan Facebook Lite'ı şablon olarak kullanır. Uygulama, Facebook ve Facebook Messenger desteğini içerir, video ve GIF gibi her türlü içeriği görüntüleyebilir ve gerekirse klasik Facebook moduna geçebilirsiniz. Çoğu Facebook uygulaması gibi bir web şablonudur. Ancak, karanlık mod ve hepsi bir arada deneyimi kesinlikle güzel.

Friendly for Facebook

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Friendly for Facebook

Friendly for Facebook, en yeni Facebook uygulamalarından biridir. Aynı zamanda oldukça iyi özelliklere sahiptir. Bunlara temalar, Facebook Messenger desteği, haber akışınızı kişiselleştirme yeteneği ve daha fazlası dahildir. Ayrıca videoları da Facebook'tan indirebilirsiniz. Haber akışı özelleştirme, anahtar kelimeler gibi şeyleri filtrelemenize olanak sağlar. Görmek istemediğiniz saçmalıklardan kurtulmak için harika bir yol. Bu kesinlikle en iyi üçüncü parti Facebook uygulamaları arasındadır. Pro sürümü bazı özelliklerin kilidini açar.

Facebook ve Messenger için Maki

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

maki facebook

Maki, Facebook için kullanışlı ve işlevsel bir alternatif uygulama. Hem Facebook hem de Facebook Messenger için küçük bir uygulama boyutu, ücretsiz sürümde bile reklam yok ve gizlilik için bir parmak izi kilidini sunuyor. Ayrıca temalar, çoklu hesap desteği, Instagram'dan fotoğraf indirme ve daha pek çok özellikten yararlanabilirsiniz.

Phoenix - Facebook ve Messenger

Fiyat: Ücretsiz

Phoenix, Facebook Messenger desteğiyle başka bir Facebook alternatifidir. Resmi uygulama ile neredeyse aynı şeyleri yapabilirsiniz. Ayrıca, Facebook uygulamasında bulunmayan birkaç ekstra işlevi de elde edersiniz.

Phoenix ile Facebook'u pil veya mobil depolama alanından ödün vermeden kullanabilirsiniz. Phoenix, Facebook'u mobil dostu web arayüzünde gösteren ve orijinal Facebook uygulamasının hissini veren bir Facebook uygulamasının alternatifidir.

Simple Free for Facebook

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Simple Free for Facebook

Facebook için basit, ancak işini yapa nbir uygulama. Facebook mobil sitesi için basit bir web şablonu uygulaması. Tüm temel özellikleri içerir. Bu, yayınlarla etkileşimi, fotoğraf ve video yüklemeyi ve hepsini içerir. Ayrıca Facebook Messenger desteği de var. Ücretsiz sürümde reklamlar var. Onlardan kurtulmak için tam sürümünü satın alabilirsiniz. Ayrıca bir düğmeye basarak kolayca görüntüleri ve videoları indirebilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
En İyi 8 Facebook Alternatifi

SlimSocial for Facebook

Fiyat: Ücretsiz

SlimSocial, yeni bir Facebook uygulaması. Oldukça küçük bir boyuta sahip (100KB), reklamsız ve açık kaynaklıdır. Böylece kaynak kodunu görüp gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bunun dışında anlatılacak çok şey yok. Birçok üçüncü parti uygulama gibi biraz yavaş olabilir. Ancak çok ta kötü değildir.

Swift for Facebook Lite

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Swift for Facebook Lite, en hafif Android Facebook seçeneklerinden biridir. Yükleme boyutu 30 MB ve 20 MB RAM harcar. Yükleme boyutu o kadar etkileyici değil ama RAM kullanımı daha iyi. Ayrıca Facebook ve Facebook Messenger özelliklerine sahiptir. Temel işleri yapabilirsiniz. Bu, fotoğraf/video yüklemeyi, arkadaşlarınızı etiketlemeyi, güncellemeleri yayınlamayı ve yayınlarla etkileşimi içerir. Ve, telefon kaynaklarını çok kullanmadan size istediğiniz özellikleri verir.

Swipe for Facebook

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Swipe for Facebook

Swipe for Facebook, en güçlü Facebook uygulamalarından biridir. Bir reklam engelleyici, Facebook Messenger desteği, temalar, sohbet başlıkları, Materyal Tasarımı ve 30'dan fazla dil desteği içeren bir özellikler kümesine sahiptir. Uygulama, Facebook resmi uygulamasından daha az kaynak tüketir. Ancak, SlimSocial gibi bir uygulamadan biraz daha büyüktür. Ücretsiz sürüm temel özelliklerin çoğuna sahiptir.

Tinfoil for Facebook

Fiyat: Ücretsiz

Tinfoil biraz eski, ama birçok kişi hala kullanıyor. Tinfoil'in, herhangi bir izin istemeyen bir Facebook uygulaması olduğu iddiası var. Özelliklerinin çoğu web sürümüne benzerdir. Hiçbir reklam ve uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir.

İlginizi
çekebilir
Verilerinizi Çalmayan Facebook Alternatifleri

Ogznet.com