Ogznet.com
Multimedya

Ses kayıt programı ücretsiz - All2WAV Recorder

30 Kasım 2022 ogz 583 0
Okunma süresi: 2 dk, 16 sn
Ses kayıt programı ücretsiz - All2WAV Recorder
Image by bublikhaus on Freepik

All2WAV Recorder, farklı kaynaklardan ses kaydı yapmanızı sağlayan çok işlevli bir ses kaydedicidir. PC’nize şimdi All2WAV Recorder programını ücretsiz indirin! All2WAV Recorder ile ses kaydı yapıp daha sonra dinleyebilirsiniz.

All2WAV Recorder ücretsiz bir ses kayıt ve çalma programıdır.

All2WAV programında ses kaydını mikrofon ile, internet üzerinden ses kaydı ile yada oyun veya medya dosyalarından yapabilirsiniz. Kayıt edilen ses dosyasını wav formatında saklayabilirsiniz. Ses kalitesi wav formatında 8000 Hz 8-bit Mono ve 48000 Hz 16-bit Stereo.

All2WAV Recorder, ses kartınızdan ses kaydetmek için kullanılabilecek çok basit bir Windows aracıdır.

Yüklendikten ve başlatıldıktan sonra, uygulama bir kayıt oturumunun ana seçeneklerinde size yol gösteren küçük bir sihirbaz başlatır.

Böylece yeni kayıt için üç kaynaktan birini, yani bir medya dosyasını, bir URL'yi veya başka bir uygulamayı seçmeniz istenir.

Seçtiğiniz seçeneğe bağlı olarak, sesi kaydetmek için bir ses dosyası, URL veya uygulama girmeniz, aynı zamanda çıkış WAV kalitesini ve hedef klasörü tanımlamanız gerekir.

Uygulamanın ana penceresi, tipik kayıt, duraklatma, durdurma ve oynatma düğmesi, ses seviyesi ve denge denetleyicisi dahil olmak üzere kaydınızı kontrol etmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Ayrıca kaynağı ve kullanılan cihazı değiştirebilir, ancak kaydınızı dinleyebilirsiniz.

All2WAV Recorder, tüm kullanıcı kategorilerine hitap ettiği oldukça açıktır ve seçenekleri oldukça sezgisel olmasına rağmen, gerektiğinde yardım etmek için bir yardım bölümü de mevcuttur. Hareket halindeyken yeni bir kayıt başlatmaya çalıştığınızda çok kullanışlı olabilecek klavye kısayolları gibi bazı önemli araçlardan yoksundur.

İyi tarafta, All2WAV Recorder, sistem performansını hiçbir şekilde engellemez ve şu ana kadar piyasaya sürülen tüm Windows sürümlerinde kullanılabilir.

Ses kartınızdan geçen sesi kaydetmeye çalışıyorsanız All2WAV Recorder gerçekten yararlı bir ürün olduğu anlamına gelir, ancak yine de bir dizi iyileştirmeye ihtiyaç duyduğu açıktır.

Kayıt seçeneklerinin yanı sıra, All2WAV Recorder, kaydettiğimiz sesi dinlemenin mümkün olduğu entegre bir ses çalar sunar.

3 adımda ses kaydı:

Bu yardımcı programın kullanımı, adım adım rehberli asistanı sayesinde çok basittir. Böylece, herhangi bir ses dosyasını kaydetmeye başlamak için tek yapmamız gereken:

  1. Adım: Sesi kaydetmek istediğimiz kaynağı seçin: bir multimedya dosyası, bir URL veya başka bir uygulamadan.
  2. Adım: Kaydın nereye kaydedileceğini ve ne isim vermek istediğinizi ve kaydın kalitesini (frekans, kanal sayısı vb.) seçin.
  3. Adım: Son olarak, uygulama ana penceresinden "Record" tuşuna basın.

İlgili düğmelerle kaydı istediğiniz zaman "duraklatabilir" veya "durdurabilirsiniz". Tüm bu işlemleri yeniden başlatmak için tek yapmanız gereken "Dosya" menüsüne girmek ve "Kayıt Sihirbazı" nı seçmek.


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum yaz