Ogznet.com
Image from Youtube

Adobe Photoshop Kamera Artık Ücretsiz

Adobe, Android ve iOS’ta kullanılabilen ücretsiz bir kamera uygulaması olan Photoshop Camera’yı çıkardı. Photoshop Camera, Photoshop’un bazı hünerlerini akıllı telefonunuza getiriyor, fotoğraf çekmenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza ve bir dizi harika filtreyi uygulamanıza izin veriyor.

Adobe Photoshop Camera, çekim yapmadan önce fotoğraflarınız için en iyi filtreleri ve efektleri eklemenizi sağlayan ücretsiz, akıllı bir kamera uygulamasıdır. En sevdiğiniz sanatçılardan esinlenilen tonlarca Insta değerinde lens ve filtre ile benzersiz tarzınızı gösterin. Photoshop becerisine ihtiyaç duymadan, dünyanızı kendi tarzınızla paylaşmak işte bu kadar kolaydır.

Kasım 2019'da Adobe, Photoshop Camera'yı piyasaya sürdü ve o zamandan beri Android ve iOS platformlarında kullanılabiliyordu. Bununla birlikte, Adobe artık Photoshop Camera'yı resmi olarak piyasaya sürdü, yani uyumlu bir cihaza sahip herkes artık ücretsiz olarak indirebilir.

 

Photoshop Kamera ile Neler Yapabilirsiniz?

Photoshop Camera, adından da anlaşılacağı gibi, bir kamera uygulamasıdır. Fotoğraf çekmenize ve düzenlemenize, farklı filtreler uygulamanıza ve fotoğraflarınızı online olarak başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır.

Photoshop Camera, Adobe’nin Sensei yapay zekasını kullanır. Bu, uygulamanın fotoğrafta neler olduğunu tanımasına ve hangi filtrenin uygulanacağına ilişkin öneriler sunmasına veya fotoğraflarınızın öne çıkması için belirli efektleri otomatik olarak uygulamasına olanak tanır.

Photoshop Camera, muhteşem selfie'ler, yiyecek ve manzara çekimleri ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan inanılmaz AI destekli özelliklerle doludur. Otomatik ton ve portre kontrolü gibi hızlı düzeltmeler, parmağınızla basitçe dokunarak veya kaydırarak yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Photoshop Camera, bir dizi filtreyle gelir, ancak birkaç saniye içinde yenilerini bulabilir ve indirebilirsiniz. Filtreler, aydınlatmayı değiştiren ince ayarlardan, arka planı farklı efektlerle değiştirenlere kadar değişik tarzdadır.

Deklanşör düğmesine tıklamadan önce bir filtrenin bir çekimde ne gibi bir etkisi olacağını görebilirsiniz. Orijinal görüntüyü korurken bir resim çektikten sonra değişiklik yapabilirsiniz. Daha sonra görüntüleri sosyal medyada paylaşabilir veya diğer Adobe ürünlerine aktarabilirsiniz.

Ne yazık ki, Photoshop Camera nispeten yeni bir telefona sahip olmanızı gerektirir. SE ve 6S gibi eski iPhone'ları desteklerken, eski telefonlar bu uygulamayı çalıştırmak için oldukça sıkıntı çekebilir. Android tarafında ise Google, Samsung veya OnePlus'tan üst düzey bir telefona ihtiyacınız olacak.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz